فهرست این مقاله

آینه بک لایت لمسی

تولید انواع آینه بک لایت لمسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     0912823524202188621912

 

آینه بک لایت لمسی

 

آینه بک لایت لمسی

امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی دستخوش تغییرات گسترده ای شده است به طوری که استفاده از شیشه و آینه به تدریج برای تزیین فضای داخلی بیشتر و بیشتر می شود ، در این مقاله قصد داریم شما را یا یکی دیگر محصولات محبوب در صنعت شیشه آشنا کنیم از همین رو به بررسی آینه لمسی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بک لایت در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت  را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه بک لایت به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد در نهایت هم سیستم لمسی روی آینه پیاده سازی خواهد شد .

 

آینه بک لایت لمسی – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی دودی ، طلایی ، برنز ، شامپاینی و طلایی بهتر است که از این نوع آینه ها برای تولید آینه بک لایت استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دودی بکار برد بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد .

 

آینه بک لایت لمسی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های بک لایت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه بک لایت لمسی – ضد بخار 

یکی از دغدغه های بسیار مهم افراد هناگ رفتن به حمام ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم روی آینه است به همین دلیل باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

 

آینه بک لایت لمسی – سه بعدی 

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده خواهد شد به طوری که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش می شود .

آینه بک لایت  سه بعدی در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، زاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود ، این نوع آینه ها از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم برخوردار می باشد .

 

آینه بک لایت لمسی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های بک لایت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توان ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه بک لایت صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه بک لایت صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است ، قیمت آینه بک لایت صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه بک لایت لمسی – قدی 

آینه های قدی کاربردی ترین آینه های بک لایت محسوب می شود که امروزه در همه ی خانه ها وجود دارد ، ابعاد استاندارد آینه های قدی بک لایت معمولا 80 * 180 سانتی متر است البته در ابعاد دیگری نیز تولید می شود .

 

آینه بک لایت لمسی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های بک لایت یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه بک لایت لمسی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود و فریم صورتی یا سفید دور آینه قرار خواهد گرفت .

 

آینه بک لایت لمسی – کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه بک لایت لمسی – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که اغلب به صورت قدی بوده و لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه بک لایت لمسی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه بک لایت لمسی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و دستگاه MASTER بکار برده خواهد شد ، آینه های گرد فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه بک لایت لمسی - اینستاگرام

 

آینه بک لایت لمسی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه بک لایت لمسی

برای اطلاع از قیمت آینه بک لایت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه بک لایت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بک لایت لمسی

آینه بک لایت لمسی

آینه بک لایت لمسی

آینه بک لایت لمسی

آینه بک لایت لمسی

آینه بک لایت لمسی

آینه بک لایت لمسی

آینه بک لایت لمسی

آینه بک لایت لمسی

آینه بک لایت لمسی

آینه بک لایت لمسی

آینه بک لایت لمسی

آینه بک لایت لمسی

آینه بک لایت لمسی

آینه بک لایت لمسی

آینه بک لایت لمسی

آینه بک لایت لمسی

آینه بک لایت لمسی

آینه بک لایت لمسی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه بک لایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند