فهرست این مقاله

آینه تاچ ال ای دی

تولید انواع آینه تاچ ال ای دی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 09128235242 – 02188621912

 

آینه تاچ ال ای دی

 

آینه تاچ ال ای دی

آینه های هوشمند دارای دسته بندی مختلفیست که مهم ترین آن ها آینه تاچ ، آینه ضد بخار ، آینه بلوتوث دار و آینه اتاق پرو به شمار می رود در واقع هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از ساختمان استفاده می شود در این مقاله نیز به بررسی انواع آینه لمسی خواهیم پرداخت .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های تاچ در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

آینه لمسی همراه یک گارانتی دو ساله ی بی قید و شرط به خریداران محترم داده خواهد شد به همین با خیالی آسوده می توانید این نوع آینه ها را خریداری نمایید .

 

آینه تاچ ال ای دی – روشویی

متداول ترین طرح آینه های تاچ که در سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع آینه ها اغلب در ابعاد 60 * 80 سانتی متر تولید می شود به طوری که آپشن هایی مانند سیستم ضد بخار و نورپردازی چند رنگ نیز روی آینه وجود دارد .

 

آینه تاچ ال ای دی – قدی

کاربردی ترین طرح آآینه لمسی بدون تردید آینه قدی بک لایت محسوب می شود این نوع آینه ها در ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه تاچ ال ای دی – قاب استیل

در این طرح از آینه های تاچ یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوراهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه تاچ ال ای دی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه تاچ ال ای دی – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه لمسی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه تاچ ال ای دی – متحرک 

با تولید آینه لمسی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه تاچ ال ای دی – کریستال 

آینه های تاچ از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه تاچ ال ای دی – قاب چوبی 

به طور کلی آینه ها با قاب چوبی به سه دسته ی قاب ام دی اف ف پی وی سی و چوبی راش تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب های چبی راش جذاب تر به نر می رسد ، آینه های قاب چوبی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه تاچ ال ای دی – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های پایه دار در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

آینه تاچ ال ای دی - اینستاگرام

 

آینه تاچ ال ای دی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه تاچ ال ای دی از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه لمسی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه لمسی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه لمسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه تاچ

آینه تاچ ال ای دی

آینه تاچ ال ای دی

آینه تاچ ال ای دی

آینه تاچ ال ای دی

آینه تاچ ال ای دی

آینه تاچ ال ای دی

آینه تاچ ال ای دی

آینه تاچ ال ای دی

آینه تاچ ال ای دی

آینه تاچ ال ای دی

آینه تاچ ال ای دی

آینه تاچ ال ای دی

آینه تاچ ال ای دی

آینه تاچ ال ای دی

آینه تاچ ال ای دی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه لمسی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند