فهرست این مقاله

آینه تاچ بک لایت

تولید انواع آینه تاچ بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه تاچ بک لایت

 

آینه تاچ بک لایت

با توجه به اینکه آینه های بک لایت محبوب ترین طرح آینه های دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن محسوب می شود هر روز شاهد تولید مدل جدیدی از این نوع آینه ها هستیم که در این بین جدیدترین طرح آینه بک لایت با نام آینه تاچ بک لایت یا لمسی بک لایت شناخته شده است که در این بین به بررسی انواع این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بک لایت در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه تاچ بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه تاچ بک لایت به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه تاچ بک لایت – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی دودی ، طلایی ، برنز ، شامپاینی ، نقره ای ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های بک لایت استفاده کرد به طور مثال برای تولید آینه بک لایت که دیوار سفید بهتر است که از آینه دودی بکار برد .

 

آینه تاچ بک لایت – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه تاچ بک لایت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه تاچ بک لایت – روشویی 

در اغلب موارد آینه های بک لایت به عنوان آینه روشویی مورد استفاده قرار می گیرد البته برای تولید این نوع آینه ها معمولا آینه در ابعاد استاندارد ۶۰ ، ۷۰ و ۸۰ سانتی متر برش داده خواهد شد ، به طور مثال برای یک کابین با طول ۱۰۰ سانتی متر از آینه بک لایت ۶۰ * ۸۰ استفاده می شود .

 

آینه تاچ بک لایت – ضد بخار 

به طبع با باز کردن آب گرم  در حمام بخار روی آینه نیز ایجاد می شود به همین دلیل بهتر است که از آینه های هوشمند ضد بخار در این قسمت از سرویس بهداشتی بکار برد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای سات که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آینه پس از چند ثانیه محو خواهد شد .

 

آینه تاچ بک لایت – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های بک لایت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه تاچ بک لایت صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه تاچ بک لایت – زوم دار

طرح دیگری از آینه های بک لایت که یک قسمت بزرگنمایی روی آینه قرار گرفته است که به واسطه ی آن می توان نسبت به آرایش و اصلاح صورت خود اقدام کرد قسمت زوم معمولا با قطر ۲۰ سانتی متر روی آینه ایجاد می شود .

 

آینه تاچ بک لایت – پایه دار 

در این طرح از آینه های بک لایت یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی استفاده می شود .

 

آینه تاچ بک لایت – قدی 

آینه های قدی کاربردی ترین طرح آینه های بک لایت محسوب می شود که در معمولا در ابعاد ۸۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید می شود ، این نوع آینه ها اغلب در اتاق خواب ها و سالن های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه تاچ بک لایت – قاب استیل 

در این طرح از آینه های تاچ یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه تاچ بک لایت – دو طرفه 

در سالن های کوچک بهتر است که از آینه های دو طرفه بک لایت استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس می باشد .

 

آینه تاچ بک لایت – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه تاج که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه تاچ بک لایت – متحرک 

با تولید آینه های تاج متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جایجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه تاچ بک لایت – ۲۰۲۲ 

در این طرح از آینه های تاچ شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه های هالیوودی خواهید بود به همین دلیل با نام آینه ۲۰۲۲ شناخته شده است این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده  قرار خواهد گرفت .

 

آینه تاچ بک لایت – کریستال 

به طور کلی آینه های تاچ از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

آینه تاچ بک لایت - اینستاگرام

 

آینه تاچ بک لایت - واتساپ

 

از طریق زیر می توان آینه تاچ بک لایت را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد  

برای اطلع از قیمت آینه تاچ بک لایت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه تاچ بک لایت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه تاچ بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت متاسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه تاچ بک لایت

آینه تاچ بک لایت

آینه تاچ بک لایت

آینه تاچ بک لایت

آینه تاچ بک لایت

آینه تاچ بک لایت

آینه تاچ بک لایت

آینه تاچ بک لایت

آینه تاچ بک لایت

آینه تاچ بک لایت

آینه تاچ بک لایت

آینه تاچ بک لایت

آینه تاچ بک لایت

آینه تاچ بک لایت

آینه تاچ بک لایت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه تاچ بک لایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند