فهرست این مقاله

آینه تاچ روشویی

تولید انواع آینه تاچ روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

آینه تاچ روشویی

آینه تاچ روشویی

آینه های روشویی یکی از مهم ترین آینه های دکوراتیو و کاربردی در ساختمان محسوب می شود که طراحان دکوراسیون داخلی زمان قابل توجهی را صرف این بخش از سرویس بهداشتی می کنند ، در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه های روشویی که با نام آینه تاچ روشویی و آینه بک لایت شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه تاچ روشویی تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه تاچ روشویی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه در طرح های مختلفی سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد در نهایت هم مدار الکتریکی دارای سنسور لمسی نصب خواهد شد .

 

آینه تاچ روشویی – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی دودی ، برنز ، طلایی ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه روشویی استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دودی بکار برد .

 

آینه تاچ روشویی – سه بعدی 

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در ابعاد استاندار برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تصاویر به صورت سه بعدی منعکس خواهد کرد .

 

آینه تاچ روشویی – ضد بخار 

با باز کردن آب گرم در حمام به طبع بخار ناشی از آن روی آینه نیز ایجاد می شود و مانع از منعکس شدن تصاویر خواهد شد اما با تولید آینه های هوشمند ضد بخار این مشکل به طور کلی برطرف شده است به طوری که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال خواهد شد .

 

آینه تاچ روشویی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های تاچ حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه های لمسی حکاکی کرد .

 

آینه تاچ روشویی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه تاچ روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه تاچ روشویی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار رفته است .

 

آینه تاچ روشویی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه تاچ روشویی – دو طرفه 

در سرویش بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

تفاوت آینه تاچ روشویی با حسگر حرکتی

ساختار آینه های حسگر حرکتی به گونه ای است که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه بک لایت روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، آینه تاچ در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه تاچ روشویی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های روشویی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی قابل مشاهده می باشد .

 

آینه تاچ روشویی – متحرک 

با تولید آینه های تاچ متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه تاچ روشویی متحرک بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه تاچ روشویی – کریستال 

به طور کلی آینه های روشویی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه تاچ روشویی - اینستاگرام

 

آینه تاچ روشویی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه تاچ روشویی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه تاچ روشویی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه تاچ روشویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه تاچ روشویی در صنایع شیشه و اینه کولیوند با بهره گیری از مدرن ترین دستگاه های صنعت شیشه و آینه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه تاچ روشویی

آینه تاچ روشویی

آینه تاچ روشویی

آینه تاچ روشویی

آینه تاچ روشویی

آینه تاچ روشویی

آینه تاچ روشویی

آینه تاچ روشویی

آینه تاچ روشویی

آینه تاچ روشویی

آینه تاچ روشویی

آینه تاچ روشویی

آینه تاچ روشویی

آینه تاچ روشویی

آینه تاچ روشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه تاچ روشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند