فهرست این مقاله

آینه تاچ چراغ دار

تولید آینه تاچ چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                 0912823524202188621912

 

آینه تاچ چراغ دار

 

آینه تاچ چراغ دار

نسل جدیدی از آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد از همین رو در این مقاله به بررسی این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های چراغ دار در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه تاچ چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه تاچ چراغ دار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد در نهایت هم سیستم تاچ روی آینه پیاده سازی خواهد شد .

 

آینه تاچ چراغ دار – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی دودی ، برنز ، شامپاینی ، طلایی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه تاچ چراغ دار استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دودی بکار برد .

 

آینه تاچ چراغ دار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های تاچ حکاکی یا اینگریوینیگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه تاچ چراغ دار – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار روی آینه به دلیل باز کردن آب گرم در حمام بهتر است که در این قسمت از سرویس بهداشتی از آینه های هوشمند ضد بخار استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

 

آینه تاچ چراغ دار – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های تاچ که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید از طریق ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه تاچ چراغ دار صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه تاچ چراغ دار – قدی 

آینه های قدی محبوب ترین نوع آینه های چراغ دار محسوب می شود که امروزه در اغلب ساختمان های مسکونی وجود دارد ، ابعاد استاندارد آینه قدی 70 * 180 است که البته در ابعاد مختلفی نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه تاچ چراغ دار – کریستال 

به طور کلی آینه های تاچ از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال از شفایفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه تاچ چراغ دار – روشویی 

پرکاربردترین نوع آینه های تاچ که روی کابین های روشویی قرار می گیرد به طوری که از آن در طول روز به کرات جهت آراستگی صورت استفاده خواهد شد این نوع آینه ها معمولا دارای ابعاد 60 * 80 سانتی متر و قطر 60 سانتی متر می باشد .

 

آینه تاچ چراغ دار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های تاچ یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه تاچ چراغ دار – آرایشگاه 

برای آرایشگاه های مدرن و سالن های زیبایی نوعی از آینه های چراغ دار قدی و دو طرفه استفاده می شود که موجب ارتقای سطح دکوراسیون داخلی خواهد شد ، این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی وجود دارد ، آینه های آرایشگاه در مجله ی THE BEST DESIGN  به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

آینه تاچ چراغ دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه تاچ چراغ دار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه ها تاچ که با نام آینه بی نهایت مدرن شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهد گرفت .

 

 

آینه تاچ چراغ دار – متحرک 

با تولید آینه های تاچ متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه تاچ چراغ دار - اینستاگرام

 

آینه تاچ چراغ دار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه تاچ چراغ دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه تاچ چراغ دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه تاچ چراغ دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه تاچ چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه تاچ چراغ دار

آینه تاچ چراغ دار

آینه تاچ چراغ دار

آینه تاچ چراغ دار

آینه تاچ چراغ دار

آینه تاچ چراغ دار

آینه تاچ چراغ دار

آینه تاچ چراغ دار

آینه تاچ چراغ دار

آینه تاچ چراغ دار

آینه تاچ چراغ دار

آینه تاچ چراغ دار

آینه تاچ چراغ دار

آینه تاچ چراغ دار

آینه تاچ چراغ دار

آینه تاچ چراغ دار

آینه تاچ چراغ دار

آینه تاچ چراغ دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه تاچ چراغ دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند