فهرست این مقاله

آینه جدید دستشویی

تولید انواع آینه جدید دستشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه جدید دستشویی

آینه جدید دستشویی

امروزه در صنعت شیشه برای هر قسمتی از ساختمان آینه منحصر بفردی تولید شده است که هر یک از آن ها دارای ویژگی های خاصی می باشد از همین رو در این مقاله به بررسی یکی از مهم ترین آینه های ساختمانی که با نام آینه جدید دستشویی و آینه سرویس بهداشتی شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سرویس بهداشتی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه جدید دستشویی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadncom@ مراجعه نمایید .

 

آینه جدید دستشویی – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در ابعاد استاندارد تولید شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض ۱۰ سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود بدین شکل آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش خواهد داد .

 

آینه جدید دستشویی – ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است ، این نوع آینه ها با نام آینه منبت کاری شده نیز شناخته شده می باشد .

 

آینه جدید دستشویی – بک لایت

آینه های بک لایت با نام های آینه نور مخفی و آینه led نیز شناخته شده است که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه جدید دستشویی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های دستشویی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه جدید دستشویی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد داد .

 

آینه جدید دستشویی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های روشویی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه جدید دستشویی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های دستشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه جدید دستشویی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه جدید دستشویی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های سرویس بهداشتی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید زا قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه جدید دستشویی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده می شود که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه جدید دستشویی – بزرگ نما 

در این طرح از آینه های روشویی یک قسمت بزرگ نما روی آینه وجود دارد بدین شکل براحتی می توانید نسبت به رفع نواقص صورت خود اقدام نمایید چرا که این نوع آینه ها تصویر را تا ۱۰ برابر بزرگتر نشان می دهد .

 

آینه جدید دستشویی – متحرک 

با تولید آینه های دستشویی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه جدید دستشویی - اینستاگرام

 

آینه جدید دستشویی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه جدید دستشویی

برای اطلاع از قیمت آینه جدید دستشویی و سفارش آن می توانید با شماه های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه جدید دستشویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه جدید دستشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر وکریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه جدید دستشویی

آینه جدید دستشویی

آینه جدید دستشویی

آینه جدید دستشویی

آینه جدید دستشویی

آینه جدید دستشویی

آینه جدید دستشویی

آینه جدید دستشویی

آینه جدید دستشویی

آینه جدید دستشویی

آینه جدید دستشویی

آینه جدید دستشویی

آینه جدید دستشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه جدید دستشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند