فهرست این مقاله

آینه خارجی

تولید انواع آینه خارجی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه خارجی

 

 

آینه خارجی

آینه های تولید شده در صنعت شیشه در طرح های مختلفی تولید می شود که امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی به کرات مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های با شفاف بسیار بالای بلژیکی و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بلژیکی در ایرات فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون ییش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله آینه هوشمند را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivabdcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه خارجی – کریستال 

آینه های بلژیکی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع آینه ها در ضخامت های ۴ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

آینه خارجی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیواترهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه خارجی – آرایشگاه 

در سالن های آرایشگاه و سالن های زیبایی نوعی از آینه های بلژیکی استفاده شده که از ترکیب آینه های چراغ دار و بک لایت تشکیل شده است این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری و لوکس شناخته شده می باشد .

 

آینه خارجی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، بدین صورت شاهد نمای زیبایی خواهید بود .

 

آینه خارجی – قدی 

رایج ترین و کاربردی ترین طرح آینه های بلژیکی بدون تردید آینه قدی به شمار می رود این نوع آینه ها اغلب در ابعاد استاندارد ۷۰ * ۱۹۰ سانتی متر و ۸۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد خاص دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه خارجی – هوشمند

رایج ترین طرح آینه های بلژیکی که با نام آینه هوشمند و اسمارت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود .

 

آینه خارجی - اینستاگرام

 

آینه خارجی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه خارجی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه خارجی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های بلژیکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه خارجی

آینه خارجی

آینه خارجی

آینه خارجی

آینه خارجی

آینه خارجی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های شفاف در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند