فهرست این مقاله

آینه دستشویی سلطنتی

تولید انواع آینه دستشویی سلطنتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               0218862191209128235242

 

آینه دستشویی سلطنتی

 

آینه دستشویی سلطنتی

آینه های دستشویی همیشه یکی از دغدغه های طراحان دکوراسیون داخلی و همچنین افراد خانواده می باشد چرا که این نوع آینه ها به طور کلی نمای سرویس بهداشتی را تغییر می دهد ، یکی از جدیدترین طرح های آینه سرویس با نام آینه دستشویی سلطنتی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سلطنتی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دستشویی سلطنتی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دستشویی سلطنتی – قاب استیل

در این طرح از آینه های سرویس بهداشتی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی بکار برد .

 

آینه دستشویی سلطنتی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های دستشویی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود و در نهایت هم با استفده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه دستشویی سلطنتی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های دستشویی بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن  شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه دستشویی سلطنتی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های دستشویی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه دستشویی سلطنتی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های دستشویی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل نیز اط قیمت بالاتری برخوردار می باشد .

 

آینه دستشویی سلطنتی – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار روی آینه ناشی باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه دستشویی سلطنتی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های دستشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه دستشویی سلطنتی – کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودکان نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمینشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه دستشویی سلطنتی – دخترانه 

برای سرویس بهداشتی های دخترانه نوعی از آینه های بک لاست طراحی شده است که شخصیت های سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه دستشویی سلطنتی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های سلطنتی دو طرفه اجرا می شود که به واسطه ی آن از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه دستشویی سلطنتی – کریستال 

آینه های دستشویی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستالی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه دستشویی سلطنتی

 

آینه دستشویی سلطنتی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه دستشویی سلطنتی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه دستشویی سلطنتی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دستشویی سلطنتی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دستشویی سلطنتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دستشویی سلطنتی

آینه دستشویی سلطنتی

آینه دستشویی سلطنتی

آینه دستشویی سلطنتی

آینه دستشویی سلطنتی

آینه دستشویی سلطنتی

آینه دستشویی سلطنتی

آینه دستشویی سلطنتی

آینه دستشویی سلطنتی

آینه دستشویی سلطنتی

آینه دستشویی سلطنتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دستشویی سلطنتی در سراسر دنیا به وب سایت یر مراجعه نمایید :

wwww.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند