فهرست این مقاله

آینه دکوراتیو دودی

تولید انواع آینه دکوراتیو دودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه دکوراتیو دودی

 

آینه دکوراتیو دودی

آینه های دکوراتیو امروزه یکی از مهم ترین بخش های طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شود که در طرح های بسیار مختلفی تولید می شود یکی از جدیدترین آن ها با نام آینه دکوراتیو دودی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دکوراتیو دودی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دکوراتیو دودی – قاب فلزی 

به طور کلی آینه های با قاب فلزی به سه دسته ی قاب رنگ کوره ای ، آبکاری و استیل تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب اسیتل جذاب ترین و شیک ترین نوع آینه های دکوراتیو محسوب شده است این نوع آینه ها در ضخامت های مختلفی تولید خواهد شد .

 

آینه دکوراتیو دودی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه چرغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه دکوراتیو دودی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه دکوراتیو دودی – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های دودی بدون تردید آینه قدی دودی است که اغلب در ابعاد استاندارد ۷۰ * ۱۹۰ سنتی متر و ۸۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد خاص دیگر نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه دکوراتیو دودی – هوشمند 

جدیدترین طرح آینه های دودی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های دودی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه دکوراتیو دودی - اینستاگرام

 

آینه دکوراتیو دودی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه دکوراتیو دودی را به صایع کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه دکوراتیو دودی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دکوراتیو دودی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های دکوراتیو دودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دودی

آینه دکوراتیو دودی

آینه دکوراتیو دودی

آینه دکوراتیو دودی

آینه دکوراتیو دودی

آینه دکوراتیو دودی

آینه دکوراتیو دودی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دکوراتیو دودی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند