فهرست این مقاله

آینه دکوراتیو سفید

تولید انواع آینه دکوراتیو سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  0912823524202188621912

 

آینه دکوراتیو سفید

 

آینه دکوراتیو سفید

آینه های دکوراتیو از رنگ بندی مختلفی برخوردار است به طوری که با توجه به طراحی دکوراسیون داخلی هر ساختمانی از نوع خاصی آینه دکوراتیو استفاده می شود ، در این مقاله پرفروش ترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه دکوراتیو سفید شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دکوراتیو سفید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دکوراتیو سفید – قاب فلزی 

آینه های دکوراتیو قاب فلزی به سه دسته ی قاب رنگ کوره ای ، قاب استیل و قاب آبکاری تقسیم می شود که در این بین آینه قاب استیل جذاب ترین طرح آینه های دکوراتیو محسوب می شود که در طرح های مختلفی شده است .

 

آینه دکوراتیو سفید – لوزی 

رایج ترین طرح آینه های با قاب فلزی که با نام آینه لوزی شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که تعدادی آینه لوزی در ابعاد مختلف به صورت جورچین روی دیوار قرار خواهند گرفت .

 

آینه دکوراتیو سفید – چراغ دار 

یکی از طرح های محبوب آینه های دکوراتیو که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه دکوراتیو سفید – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در محله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه دکوراتیو سفید – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه قدی شناخته شده است این نوع آینه ها اغلب دارای ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر است البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد ، آینه های قدی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه دکوراتیو سفید – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر گرد برد دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر دستگاه CNC و MASTER خواهد شد به طوری که می توان آینه را اشکال هندسی مختلف تولید کرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های گرد بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه دکوراتیو سفید - اینستاگرام

 

آینه دکوراتیو سفید - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه دکوراتیو سفید را به صنایع کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه دکوراتیو سفید و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق زیر می توان آینه دکوراتیو سفید مورد نظر را به صورت حضوری سفارش داد .

شایان ذکر است تولید آینه های دکوراتیو سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دکوراتیو سفید

آینه دکوراتیو سفید

آینه دکوراتیو سفید

آینه دکوراتیو سفید

آینه دکوراتیو سفید

آینه دکوراتیو سفید

آینه دکوراتیو سفید

آینه دکوراتیو سفید

آینه دکوراتیو سفید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دکوراتیو سفید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراحعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند