فهرست این مقاله

آینه دکوراتیو چراغ دار

تولید انواع آینه دکوراتیو چراغ دار صنایع شیشه و آینه کولیوند                     ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه دکوراتیو چراغ دار

 

 

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه های دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی به کرات استفاده شده به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی از آن جهت تزیین فضای اخلی بکار می برند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های نوردار و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های نوردار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه نوردار لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دکوراتیو – تاچ 

طرح جدیدی از آینه های آینه های چراغ دار که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شود نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه دکوراتیو چراغ دار – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های چراغ دار که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود این نوع آینه ها از فاصله ۲۰ متری نیز توسط ریموت روشن و خاموش خواهد شد به همین دلیل در سالن های زیبایی از این طرح بکار برده می شود .

 

آینه دکوراتیو چراغ دار – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دکوراتیو چراغ دار – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های چراغ دار بدون تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد ۷۵ * ۱۹۰ سانتی تر و ۸۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه دکوراتیو چراغ دار- دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه دکوراتیو چراغ دار – آرایشگاه 

در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی نوعی از آینه های چراغ دار استفاده شده که اغلب لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد و در مواردی نیز از ترکیب آینه های چراغ دار و بک لایت بکار برده خواهد شد .

 

 

جهت سفارش آینه دکوراتیو چراغ داربه صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های چراغ دار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های چراغ دار در صنایع شیشه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه دکوراتیو چراغ دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند