فهرست این مقاله

آینه دکوراتیو چراغ دار

تولید انواع آینه دکوراتیو چراغ دار صنایع شیشه و آینه کولیوند                     09128235242 – 02188621912

 

آینه دکوراتیو چراغ دار

 

 

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه های دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی به کرات استفاده شده به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی از آن جهت تزیین فضای اخلی بکار می برند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های نوردار و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های نوردار در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه نوردار لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دکوراتیو – تاچ 

طرح جدیدی از آینه های آینه های چراغ دار که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شود نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه دکوراتیو چراغ دار – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های چراغ دار که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود این نوع آینه ها از فاصله 20 متری نیز توسط ریموت روشن و خاموش خواهد شد به همین دلیل در سالن های زیبایی از این طرح بکار برده می شود .

 

آینه دکوراتیو چراغ دار – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه دکوراتیو چراغ دار – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های چراغ دار بدون تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی تر و 80 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد ، آینه های قدی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه دکوراتیو چراغ دار- دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه دکوراتیو چراغ دار – آرایشگاه 

در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی نوعی از آینه های چراغ دار استفاده شده که اغلب لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد و در مواردی نیز از ترکیب آینه های چراغ دار و بک لایت بکار برده خواهد شد ، آینه های دکوراتیو آرایشگاه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

جهت سفارش آینه دکوراتیو چراغ دار به صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های چراغ دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های چراغ دار در صنایع شیشه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه دورچراغ دار

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه دکوراتیو چراغ دار

آینه دکوراتیو چراغ دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند