فهرست این مقاله

آینه راهرو ورودی

تولید انواع آینه راهرو ورودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه قدی راهرو

 

آینه راهرو ورودی

آینه های دکوراتیو قدی در قسمت های مختلفی از ساختمان اجرا می شود یکی از این قیمت ها بدون تردید راهروی ساختمان های مسکونی محسوب می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه راهرو ورودی و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های راهرو ورودی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه راهرو ورودی – چراغ دار

رایج ترین طر ح آینه های راهرو که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه راهرو ورودی – بک لایت 

محبوب تربین طرح آینه های راهرو که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حایشه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه راهرو ورودی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های راهرو یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبای در فضای داخلی ایحاد خواهد شد .

 

آینه راهرو ورودی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه راهرو ورودی – بلوتوث

جدیدترین طرح آینه های راهرو که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه راهرو ورودی – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی یرای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل نمایید .

 

آینه راهرو ورودی – کریستال 

به طور کلی آینه های راهرو ورودی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریبستالی فقط در پروژه های لوکس و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

آینه راهرو ورودی - اینستاگرام

 

آینه راهرو ورودی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه راهرو ورودی به صنایع شیشه و آینه کولیوند اتز طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه راهرو ورودی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه راهرو ورودی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه راهرو ورودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد شمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه راهرو ورودی

آینه راهرو ورودی

آینه راهرو ورودی

آینه راهرو ورودی

آینه راهرو ورودی

آینه راهرو ورودی

آینه راهرو ورودی

آینه راهرو ورودی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه راهرو ورودی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند