فهرست این مقاله

آینه روشویی بنی هاشم

تولید آینه روشویی بنی هاشم در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     0912823524202188621912

 

آینه روشویی بنی هاشم

 

آینه روشویی بنی هاشم

امروزه در طراحخی دکوراسیون داخلی ساختمان آینه های دکوراتیو از اهمیت ویژه ای برخوردار است به طوری که اغلب طراحان دکوراسیون از آینه ها در قسمت های متعددی از ساختمان استفاده می کنند یکی از این قسمت ها سرویس بهداشتی محسوب می شود از همین رو دز این مقاله به بررسی انواع آینه روشویی بنی هاشم می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه روشویی بنی هاشم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه روشویی بنی هاشم – ونیزی 

آینه های ونیزی برای اولین بار کشور ایتالیا تولید شده و خیلی زود نیز مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است ، این نوع آینه ها با نام آینه منیت کاری شده شناخته شده است و جزء آینه های دکوراتیو لوکس محسوب می شود .

 

آینه روشویی بنی هاشم – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های روشویی که با نام های آینه نوری ، آینه نور مخفی و بک لایت شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه بازار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه روشویی بنی هاشم – لمسی

طرح جدیدی از آینه های روشویی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه روشویی بنی هاشم – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های روشویی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه روشویی بنی هاشم – حسگر حرکتی 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و یپیچده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه روشویی بنی هاشم – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از آب گرم در حمام بهتر است که از آینه های ضد بخار در این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد به طوری که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن پس از چند ثانیه محو خواهد شد .

 

آینه روشویی بنی هاشم – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های روشویی مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه روشویی بنی هاشم – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه روشویی بنی هاشم – بیضی

برای تولید آینه های روشویی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد ، این نوع آینه ها دارای اختلاف ابعاد بین عرض و ارتفاع است چرا که فقط در این صورت شکل هندسی بیضی ایجاد خواهد شد .

 

آینه روشویی بنی هاشم – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت دو طرفه اجرا می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار خواهد رفت ، در پروژه هایی که با کبمود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه روشویی بنی هاشم – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های روشویی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه روشویی بنی هاشم - اینستاگرام

 

آینه روشویی بنی هاشم - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه روشویی بنی هاشم را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه روشویی بنی هاشم و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه روشویی بنی هاشم مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه روشویی بنی هاشم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه روشویی

آینه روشویی بنی هاشم

آینه روشویی بنی هاشم

آینه روشویی بنی هاشم

آینه روشویی بنی هاشم

آینه روشویی بنی هاشم

آینه روشویی بنی هاشم

آینه روشویی بنی هاشم

آینه روشویی بنی هاشم

آینه روشویی بنی هاشم

آینه روشویی بنی هاشم

آینه روشویی بنی هاشم

آینه روشویی بنی هاشم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه روشویی بنی هاشم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند