فهرست این مقاله

آینه روشویی جدید

تولید انواع آینه روشویی جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه روشویی جدید

 

آینه روشویی جدید

از مهم ترین بخش های طراحی دکوراسیون داخلی بخش مربوط به طراحی سرویس بهداشتی محسوب می شود به ویژه قسمت روشویی و کابین دوش که بخش اعظمی از طرحی سرویس بهداشتی را به خود اختصاص داده اند در این مقاله به طور خاص به بررسی آینه روشویی جدید تولید در سراسر دنیا می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف آینه های دکوراتیو و مدرن از جمله آینه روشویی جدید را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

در همه کشورهای دنیا اهمیت ویژه ای برای طراحی سرویس بهداشتی قائل هستند به طور که هر روز شاهد اجرای نمای مدرن در فضای داخلی سرویس بهداشتی هستیم در ایران نیز طراحان دکوراسیون داخلی با استفاده از آینه روشویی جدید و سایر ابزارهای تزیینی به بهترین شکل ممکن سرویس بهداشتی تزیین خواهد شد .

 

آینه روشویی جدید نورپردازی شده

متداول ترین نوع آینه های روشویی مدرن که ابتدا یک آینه با طرح و ایعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه با پهنای مشخصی سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی مخفی صورت می گیرد به طوری که با فشردن کلید کنار آینه نور مخفی نمایان می شود .

 

آینه روشویی جدید نورپردازی شده ی لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ( علامت پاور ) نورپردازی مخفی نمایان شده سپس با لمس کردن همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد ، آینه روشویی جدید تاچ در واقع جدیدترین نوع آینه سرویس بهداشتی در سراسر دنیا به شمار می رود .

 

آینه روشویی جدید نورپردازی شده ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه روشویی نورپردازی شده که با استفاده ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه نمایان می شود به طوری که با فشردن کلیدهای روی ریموت می توان افکت های نورپردازی را تغییر داد به عبارتی رنگ های مختلفی پشت آینه نمایان می شود .

 

آینه روشویی جدید نورپردازی شده حسگر حرکتی

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه روشویی جدید نوری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه روشویی جدید ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفت ، به این نوع آینه ها در واقع آینه منبت کاری شده نیز گفته می شود که فؤآیند تولید آن بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار است .

 

آینه روشویی جدید سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض ۱۰ سانتی متر به صورت مورب به آینه اصیل چسبیده می شود و نمای سه بعدی در آینه ایجاد خواهد شد .

 

آینه روشویی جدید رنگی

همانطور که در مقاله های دیگری نیز شرح داده شد رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند از همین رو بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده کرد به طور مثال برای سرویس بهداشتی که فضای داخلی آن با رنگ کرم تزیین شده باید از آینه برنز استفاده کرد .

 

آینه روشویی جدید طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگو را روی آینه سندبلاست کرد .

 

آینه روشویی جدید باکس دار

در این طرح یک باکس چوبی رنگی ساخته شده سپس آینه ی با نورپردازی مخفی روی باکس چوبی چسبیده می شود ، این نوع آینه ها به صورت لمسی نیز تولید شده اند و دارای ابعادد مختلفی است .

 

آینه روشویی جدید ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی سطح آن از بین خواهد رفت .

 

آینه روشویی جدید صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه روشویی جدید بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های روشویی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه روشویی بزرگ - اینستاگرام

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه روشویی جدید

برای اطلاع از قیمت آینه روشویی جدید و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه روشویی جدید مورد نظر خود را به صورت حضوری سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه روشویی جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه روشویی جدید

آینه روشویی جدید

آینه روشویی جدید

آینه روشویی جدید

آینه روشویی جدید

آینه روشویی جدید

آینه روشویی جدید

آینه روشویی جدید

آینه روشویی جدید

آینه روشویی جدید

آینه روشویی جدید

آینه روشویی جدید

آینه روشویی جدید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه روشویی جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند