فهرست این مقاله

آینه روشویی سنگی

تولید انواع آینه روشویی سنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه روشویی سنگی

 

آینه روشویی سنگی

امروزه طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی از مهم ترین دغدغه های یک طراح محسوب می شود چرا که سرویس بهداشتی در طول روز به کرات توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرد و به طبع تاثیر زیادی در روحیه آن ها خواهد داشت ، یکی از بخش های مهم طراحی سرویس بهداشتی آینه روشویی سنگی به شمار می رود که در این مقاله به آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آین های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف آینه های روشویی از جمله آینه روشویی سنگی را تولید کرده است برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

برای انتخاب آینه روشویی سنگی باید موارد متعددی را در نظر گرفت که از هم مهم ترین آن ها می توان به ابعاد سنگ روشویی ، طرح هندسی سنگ روشویی ، رنگ های بکار رفته در فضای داخلی سرویس بهداشتی و سایر ابزارهای نصب شده در سرویس بهداشتی اشاره کرد .

 

آینه روشویی سنگی – نورپردازی شده

متداول ترین طرح آینه های روشویی که که با نام های آینه نوری و آینه نور مخفی نیز شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا یک آینه با ابعاد و طرح مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی می شود البته توجه داشته باشید که حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست مات خواهد شد و نورپردازی از این قسمت هم قابل مشاهده است .

 

آینه روشویی سنگی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی پشت آینه روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد ، نحوه ی عملکرد لمسی آینه نوع آینه ها دقیقا مشابه گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه روشویی سنگی – ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه با نورپردازی مخفی با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف به صورت اسلایدشو نمایش داده می شوند .

 

آینه روشویی سنگی – سه بعدی

ساختار آینه های سه بعدی به گونه ای است که ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش خواهد داد .

 

آینه روشویی سنگی – ونیزی

یکی دیگر از طرح های خاص آینه روشویی سنگی که با نام آینه منبت کاری شده نیز شناخته شده است و برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد ، فرآیند ساخت آینه های ونیزی بسیار زمانبر و پیچیده است و از قیمت بیشتری نسبت به سایر آینه های روشویی برخوردار است .

 

آینه روشویی سنگی – حسگر حرکتی 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است و به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه روشویی سنگی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مرد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه روشویی سنگی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه روشویی سنگی – بیضی

برای تولید آینه های رومیزی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

آینه روشویی سنگی – دو طرفه 

در سالن های کوچکبه منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه روشویی سنگی – متحرک 

با تولید آینه های روشویی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هولا دادن زا یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه روشویی سنگی - اینستاگرام

 

جهت سفارش آینه روشویی سنگی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه روشویی سنگی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه روشویی سنگی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه روشویی سنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه روشویی سنگی

آینه روشویی سنگی

آینه روشویی سنگی

آینه روشویی سنگی

آینه روشویی سنگی

آینه روشویی سنگی

آینه روشویی سنگی

آینه روشویی سنگی

آینه روشویی سنگی

آینه روشویی سنگی

آینه روشویی سنگی

آینه روشویی سنگی

آینه روشویی سنگی

آینه روشویی سنگی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه روشویی سنگی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند