فهرست این مقاله

آینه روشویی مدرن

تولید انواع آینه روشویی مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

آینه روشویی

 

آینه روشویی مدرن

امروزه طراحان دکوراسیون داخلی از آینه های دکوراتیو علاوه بر انعکاس تصاویر برای تزیین فضای داخلی نیز استفاده می کنند به طوری که برای هر قسمتی از ساختمان آینه خاصی در نظر گرفته می شود ، در این مقاله یکی از پرکاربرد ترین آینه ها که با نام آینه روشویی مدرن شناخته شده است و به کرات توسط مشتریان گرامی خریداری می شود را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه روشویی مدرن را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

در کشورهای اروپایی نیز طرح های مختلفی از آینه روشویی مدرن تولید شده که اغلب آن ها در صنایع شیشه و آینه کولیوند نیز وجود دارد البته همانطور که اشاره شد برای انتخاب آینه سرویس بهداشتی باید طراحی فضای داخلی در نظر گرفته شود .

 

آینه روشویی مدرن تراش

متداول ترین نوع آینه های روشویی که از آینه با ابعاد استاندارد تشکیل شده و حاشیه آینه با پهنای 2 سانتی متر ابزار تراش ( پخ ) زده می شود ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه به صورت دستی یا توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس آینه را در دستگاه تراش قرار می دهیم به طوری که هر چهار طرف آینه ابزار زده شود .

 

آینه روشویی مدرن رنگی

اصول طراحی دکوراسیون داخلی به گونه ای است که رنگ ها نقش بسیار مهمی را در اجرای طراحی ایفا می کنند به عبارتی برای انتخاب آینه روشویی مدرن باید رنگ های بکار رفته در فضای داخلی سرویس بهداشتی نیز در نظر گرفته شود به طور مثال برای سرویس بهداشتی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده آینه برنز مناسب خواهد بود .

 

آینه روشویی مدرن ونیزی

آینه های ونیزی یا منبت کاری شده از آن دسته از آینه های روشویی محسوب می شود که زمان بسیار زیادی جهت تولید آن صرف می شود چرا که هر تکه از طرح آینه ونیزی به طور جداگانه تولید شده است ، این نوع آینه ها برای اولین بار کشور ایتالیا توسط طراحان معماری اصیل شهر رم تولید شد .

 

آینه روشویی مدرن سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود و بدین شکل یک نمای سه بعدی بسیار زیبا روی آینه ایجاد خواهد شد ، این نوع آینه ها را می توان با استفاده از آینه های رنگی نیز تولید کرد .

 

آینه روشویی مدرن نورپردازی شده

جدیدترین و محبوب ترین نوع آینه های روشویی که به آینه نورپردازی شده ، نور مخفی و نوردار نیز معروف است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس با استفاده از LED های آفتابی و مهتابی و ورق های PVC پشت آینه نورپردازی می شود البته اگر حاشیه آینه با پهنای 4 سانتی متر سندبلاست شود نمای زیباتری را خواهد داشت .

آینه روشویی مدرن نورپردازی شده به دو صورت دستی و هوشمند تولید می شود در حالت اول LED آینه توسط دو شاخه هایی که به پریزهای برق متصل می شود روشن خواهد شد اما در حالت هوشمند آینه به صورت لمسی طراحی شده است .

 

آینه روشویی مدرن گرد

برخی از طراحان دکوراسیون داخلی با توجه به فضای داخلی سرویس بهداشتی از آینه های گرد نورپردازی شده استفاده می کنند ، برش این نوع آینه ها به دو صورت دستی و اتوماتیک صورت می گیرد .

 

آینه روشویی مدرن لمسی

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ( علامت پاور ) نورپردازی پشت آین روشن شده سپس با لمس کردن مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش خواهد شد .

 

آینه روشویی مدرن ریموت دار

طرح دیگری از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه روشویی مدرن حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های روشویی مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه روشویی مدرن دارای ساعت و دما

در طرح های جدید آینه های نورپردازی شده ساعت و دما نیز روی آینه نمایش داده می شود به طوری که یک قسمت از جیوه آینه برداشته شده و مدار مربوطه در همان قسمت قرار داده خواهد شد .

 

آینه روشویی مدرن حسگر حرکتی 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید این آینه های حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه روشویی مدرن ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار در این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

 

آینه روشویی مدرن صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید لازم به ذکر است آینه روشویی مدرن صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه روشویی مدرن با قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار گرفته است به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید زا قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه روشویی مدرن کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودکان نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه روشویی مدرن متحرک 

با تولید انواع آینه های روشویی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه روشویی مدرن دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های جدید و بزرگ بزرگ نوعی از آینه روشویی مدرن دو طرفه بکار می رود این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه روشویی مدرن - اینستاگرام

 

آینه روشویی مدرن - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه روشویی مدرن

برای اطلاع از قیمت آینه روشویی مدرن و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه روشویی مدرن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه روشویی مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه روشویی گرد

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

آینه روشویی مدرن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه روشویی مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند