فهرست این مقاله

آینه روشویی

تولید انواع آینه روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه روشویی

 

آینه روشویی

با رویکار آمدن روشویی های جدید و مدرن و استفاده از آن ها به جای روشویی های ساده و قدیمی به طبع آینه روشویی هم با تغییر و تحولات زیادی مواجه شده است طوری که امروزه شاهد طرح هایی از آینه های روشویی هستیم که هر بیننده ای را تحت تاثیر زیبایی آینه قرار می دهد و به طور کلی در دنیای مدرن امروز طراحی دکوراسیون مدرنی را شاهد هستیم .

یکی از قسمت های طراحی دکوراسیون داخلی طراحی روشویی ساختمان هاست و طبق نظریه های روانشناس ها مبنی بر اهمیت ظاهر سرویس بهداشتی بر روحیه و آرامش افراد طراحان دکوراسیون و مهندسی ساختمانی توجه ویژه ای به ساختار و چیدمان سرویس بهداشتی دارند که در این مقاله قصد داریم به حائز اهمیت ترین ارکان سرویس بهداشتی یعنی آینه روشویی بپردازیم .

 

آینه روشویی و طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

آینه روشویی با نام آینه سرویس بهداشتی و آینه توالت نیز شناخته شده است و در بازار شیشه و آینه به فروش می رسد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال 1387 تولید آینه روشویی مطابق با طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی را شروع کرده و تاکنون بیش از 200  پروژه آینه های سرویس بهداشتی ساختمان ها را انجام داده است .

مدل های مختلفی را می توان برای آینه روشویی در نظر گرفت که نکته قابل توجه در انتخاب این نوع آینه ها اینست که باید چه نوع و چه طرحی انتخاب شود تا طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی مورد نظر از نظر متد های روانشناسی و مهندسی طراحی دچار بهم ریختگی نشود و افراد از چیدمان سرویس بهداشتی لذت ببرند .

در دنیای امروز دیگر مانند گذشته مردم فقط دنبال برطرف کردن نیاز اولیه خود نیستند بلکه مردم به جزئی ترین چیزها هم توجه دارند به تبعیت از همین موضوع هم در طراحی دکوراسیون داخلی افراد انتظار حرفه ای ترین ، مدرنترین و لذت بخشترین طراحی و متدهای طراحی در آینه روشویی را دارند لذا هر روز باید فعالین در صنعت های عمرانی بخصوص صنعت شیشه و آینه طرح های جدیدی را رونمایی کنند .

 

انواع آینه روشویی صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • آینه دکوراتیو با نورپردازی مخفی
  • آینه با قاب مدرن
  • آینه تایل
  • آینه تراش
  • آینه رنگی
  • آینه کاری نامتقارن
  • آینه کریستال
  • آینه کنسول
  • آینه سندبلاست
  • آینه گرد

 

متداول ترین نوع آینه روشویی آینه های با نورپردازی مخفی به شمار می رود برای ساخت این نوع آینه ها به LED های به اصطلاح شلنگی و یک کلید جهت خاموش و روشن شدن LED  و همچنین به ورق pvc هم اندازه آینه نیاز داریم به طوری که pvc رو پشت آینه می چسبانیم و LED را دور pvc قرار می دهیم .

آینه روشویی با نورپردازی مخفی را می توان در اشکال هندسی مختلفی تولید کرد اما متداول ترین آن ها آینه با نورپردازی مخفی گرد و مستطیلی است اگر طرح خاصی مد نظر دارید می توانید  از طریق پیام رسان ها برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

آینه روشویی تراش 

یکی از متداول ترین نوع آینه های سرویس بهداشتی که در ابعاد مختلف تولید می شود ، آینه های تراش همان آینه های معمولی است که دور آن تراش ( پخ ) داده می شود در اکثر شرکت های خصوصی و دولتی از این نوع آینه ها استفاده می شود ، آینه روشویی تراش دار را می توان به صورت های مختلفی تولید کرد مانند آینه تراش گرد که در سرویس های بهداشتی مدرن بکار می رود ، تراش دور آینه گرد بسیار زمانبر تر از تراش آینه های چهار گوش مربعی و مستطیلی می باشد .

 

آینه روشویی پی وی سی 

آینه های روشویی pvc به نوعی از آینه های سرویس بهداشتی اطلاق می شود که آینه با طرح های مخنلف روی ورق pvc چسبیده شده و پس از آن روی دیوار قرار خواهد گرفت ، متداول ترین این نوع آینه ها ، آینه سرویس با نورپردازی مخفی است در برخی از طرح های جدید یک باکس پی وی سی رنگی پشت آینه روشویی قرار می گیرد که وسایل بهداشتی در آن جای خواهد گرفت .

 

آینه روشویی گرد 

طرح آینه باید با توجه به طراحی داخل سرویس بهداشتی انتخاب شود که یکی از متداول ترین اشکال آینه داخل سرویس ، آینه گرد روشویی محسوب می شود و خود آینه های گرد هم به صورت های مختلفی تولید می شود ضمنا در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه CNC و MASTER آینه های بیضی و سایر اشکال هندسی تولید می شود .

آینه روشویی گرد متداول ترین نوع آینه های روشویی طرح دار محسوب می شود که در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، بیش از 60 درصد سفارش های ثبت شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند متعلق به این نوع آینه ها است .

 

آینه روشویی آنتیک

با استفاده از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده نیز می توان آینه های روشویی مدرن را تولید کرد ، این نوع آینه ها در رنگ های طلایی ، برنز و نقره ای وجود دارد و با تراکم پتینه کاری مختلفی تولید می شود البته بهتر است که از آینه روشویی سه بعدی آنتیک استفاده کرد چرا که در این صورت آینه اصلی نقره ای در نظر گرفته می شود و فریم دور آینه اصلی آنتیک خواهد بود .

 

آینه روشویی سه بعدی

آینه های سه بعدی در واقع همان آینه با قاب آینه ای محسوب می شود که نحوه قرار گیری آینه ها کنار یکدیگر موجب ایجاد تصویر سه بعدی در آینه خواهد شد ، این نوع آینه ها را می توان با ترکیب آینه آنتیک و رنگی هم تولید کرد برای تولید آینه روشویی سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد در نظر گرفته شده سپس تعدادی آینه تراش خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود .

 

آینه روشویی رنگی

آینه های روشویی در رنگ های طلایی ، شامپاینی ، نقره ای ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد لازم به ذکر است که تمامی آینه های رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط جوانان عزیز ایرانی ساخته می شود البته توجه داشته باشید که رنگ آینه روشویی بهتر است با توجه به رنگ های بکار رفته در فضای داخلی سرویس بهداشتی انتخاب گردد به عنوان مثال برای سرویس بهداشتی با رنگ کرم آینه برنز مناسب خواهد بود .

 

آینه روشویی ونیزی

یکی از خاص ترین آینه های سرویس بهداشتی که برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد آینه ونیزی نام دارد این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی تولید شده و جهت طراحی دکوراسیون داخلی بکار می رود ، لازم به ذکر است زمان بسیار زیادی صرف آینه روشویی ونیزی یا منبت کاری شده در کارخانه می شود از همین رو قیمت آن نیز از سایر آینه های روشویی تولید شده بیشتر است .

 

آینه روشویی چراغ دار

آینه های سرویس بهداشتی چراغ دار از یک آینه با ابعاد استاندارد و تعدادی لامپ کم مصرف اما با ظاهر قدیمی تشکیل شده است که دور آینه در داخل سوراخ های تعبیه شده قرار می گیرد ، آینه روشویی چراغ دار را می توان در طرح های مختلفی تولید کرد به عنوان مثال برخی از طرح ها به صورت گرد هستند اما برخی دیگر به صورت تایل های مربعی و مستطیلی شکل تولید می شوند .

 

آینه روشویی کریستال

به طور کلی سه نوع آینه از نظر شفافیت وجود دارد که با نام های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال شناخته شده است ، آینه های کریستال دارای بیشترین میزان شفافیت در بین آینه های تولید شده است پس از آن آینه روشویی سوپر کلیر از شفافیت مطلوبی برخوردار است ، این نوع آینه ها خوشبختانه در ایران تولید می شود ،

خوشبختانه به تازگی آینه های سوپرکلیر در صنعت شیشه کشورمان تولید شده است که از نظر شفافیت شباهت بسیار زیادی به آینه کریستال دارد ، می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه روشویی استفاده می شود .

 

آینه روشویی طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست می توان طرح های مختلفی را روی آینه ایجاد کرد به طور مثال برای تولید آینه های روشویی طرح دار یک حاشیه با پهنای 3 سانتی متر دور آینه ایجاد می شود ، در مجموعه های بزرگ نیز مانند هتل ها و رستوران ها لوگوی مجموعه روی آینه روشویی به صورت سندبلاست ایجاد می شود بدین کشل تبلیغات حرفه ای نیز صورت می گیرد .

 

آینه روشویی هوشمند

خاص ترین نوع آینه های روشویی که از تکنولوژی هوشمند لمسی است به گونه ای که هنگام لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ، نورپردازی مخفی پشت آینه نمایان خواهد شد سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی می شود امروزه طراحان دکوراسیون داخلی از آینه روشویی هوشمند در ساختمان های لوکس و مدرن استفاده می کنند بدین شکل طراحی دکوراسیون نیز به میزان قابل توجهی ارتقا پیدا خواهد کرد .

 

آینه روشویی ضد بخار

یکی دیگر از آینه های روشویی که در هنگام ایجاد بخار در فضای داخلی سرویس بهداشتی روی آینه اثری از بخار دیده نخواهد شد ، آینه ضد بخار نیز در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود البته آینه روشویی ضد بخار معمولا در قسمتی که کابین دوش قرار دارد نصب می شود در این صورت بخار ناشی از آب گرم دوش اثری روی آینه نخواهد داشت .

 

آینه روشویی پازلی

در این روش تعدادی آینه با اشکال مختلف هندسی طبق الگو کنار هم قرار داده می شوند ، آینه کاری پازلی در واقع یک نوع آینه تزیینی محسوب می شود اما می توان به عنوان آینه سرویس بهداشتی نیز استفاده کرد ، به طور مثال در طرح های جدید آینه روشویی از تعدادی تایل های مربعی و مستطیلی شکل تشکیل شده است که به صورت جورچین کنار هم قرار داده می شوند .

 

آینه روشویی با قاب

در صنایع شیشه و آینه کولیوند یک کارگاه مجزا جهت تولید قاب های پی وی سی و چوبی تولید شده است ، این نوع قاب ها با پهنای مختلفی وجود دارد که با توجه به ابعاد آینه یکی از آن ها انتخاب می گردد لازم به ذکر است برای آینه روشویی بهتر است که از قاب های پی وی سی استفاده کرد چرا که این نوع قاب ها از خاصیت ضد آب بودن برخوردار است .

 

آینه روشویی حکاکی

با استفاده از دستگاه مستر می توان طرح های مختلفی مانند لوگو  روی آینه های روشویی حکاکی ( اینگریوینگ ) می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) می شود به طوز مثال می توان لوگو یا نام تجاری شرکت را روی آینه روشویی حکاکی کرد در این صورت تبلیغات حرفه ای نیز صورت خواهد گرفت .

 

آینه روشویی ریموت دار

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی را تغییر داد و از افکت های مختلف نورپردازی استفاده کرد ، آینه روشویی ریموت دار برای ساختمان هایی که دارای سرویس بهداشتی با فضای داخلی بزرگی است مناسب می باشد .

 

آینه روشویی طرح شکسته 

یکی دیگر از آینه های روشویی طرح دار که آینه به صورت طرح شکسته برش داده شده سپس پشت آینه با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی نورپردازی می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه مدرن نیز شناخته شده است .

 

آینه روشویی باکس دار

در این روش ابتدا یک باکس چوبی ساخته شده سپس آینه با نورپردازی مخفی روی باکس چوبی چسبیده می شود ، این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی قابل تولید است و حتی به صورت لمسی نیز وجود دارد در صورت استفاده از آینه روشویی باکس دار تمام وسایل بهداشتی را می توان داخل یاکس قرار داد بدین شکل فضای داخلی سرویس بهداشتی اشغال نخواهد شد .

 

آینه روشویی تایمر دار

یکی دیگر از طرح های آینه های روشویی که ساعت و دمای داخلی محیط به صورت دیجیتالی روی آینه نمایش داده می شود ، قسمتی از آینه که اعداد روی آن وجود دارد اسیدکاری خواهد شد .

 

آینه روشویی حسگری

جدیدترین طرح آینه های روشویی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است لازم به ذکر است آینه های روشویی حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

قیمت آینه روشویی حسگر حرکتی تقریبا 30 درصد از آینه های لمسی بیشتر است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها فقط در پروژه های لوکس ساختمانی استفاده می کنند .

 

آینه روشویی اکریلیک

طرح خاصی از آینه های روشویی مدرن که با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری به شمار می رود ضمنا آینه روشویی اکریلیک در کشورهایی مانند ایتالیا و هلند به کرات مورد استفاده قزاز می گیرد و مورد توجه علاقه مندان به هنر قرار گرفته است .

 

آینه روشویی اسیدکاری شده 

در این طرح از آینه های روشویی مدرن الگوهای مختلفی روی آینه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع آینه ها از اسیدهای مخصوص آینه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد به طور مثال در اغلب موارد 3 سانتی متر حاشیه دور آینه اسیدکاری می شود بدین شکل آینه نمای زیبا و خاصی ایجاد می کند و تقاوت بسیار زیادی با آینه های سندبلاست خواهد داشت .

 

آینه روشویی با بندهای چرمی

طرح دیگری از آینه های روشویی که آینه بک لایت گرد داخل یک قاب فلزی گرد قرار گرفته و با استفاده از بندهای چرمی رنگی روی دیوار آویز می شود ، این نوع آینه ها در طراحی دکوراسیون کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد ، به طور مثال برای یک کابین قهوه ای چوبی باید از آینه روشویی ساده یا بک لایت با بندهای قهوه ای و کرم رنگ استفاده کرد بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد .

 

آینه روشویی اکلیلی 

طرح دیگری از آینه های روشویی رنگی که رنگ به صورت اکلیلی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت به طور مثال در چین از آینه روشویی اکلیلی در ساختمان های مسکونی با طراحی داخلی کلاسیک استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

آینه روشویی اکلیلی مدرن در چین به عنوان آینه های سرویس بهداشتی مستر استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت ، آینه روشویی اکلیلی هوشمند در ساختمان های با طراحی داخلی مدرن و جدید استفاده می شود به همین دلیل بیش از 50 درصد سفارشات مربوط به آینه های روشویی به این طرح خاص تعلق دارد .

آینه روشویی اکلیلی در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از ان جهت تزیین فضای داخلی ساختمان های مسکونی و اداری و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

 

آینه روشویی زوم دار 

طرح دیگری از آینه های روشویی مدرن که یک قسمت زوم روی آینه قرار گرفته است ، این نوع آینه ها با نام آینه آرایشی و آینه میکاپ شناخته شده است که در ابعاد مختلفی نیز تولید خواهد شد قسمت زوم آینه روشویی معمولا با قطر 20 سانتی متر روی آینه ایجاد می شود بدین شکل براحتی می توانید نسبت به اصلاح و آرایش خود اقدام نمایید .

آینه روشویی زوم دار در کشورهای آسیای شرقی مانند کشور ژاپن و چین به کرات استفاده می شود مردم این کشورها جهت تزیین فضای داخلی از ترکیب این نوع آینه ها و کابین روشویی چوبی بکار می برند در ایران نیز آینه روشویی زوم دار از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که با توجه به تحقیقات انجام شده میزان آرایش خانم ها در ایران سه برابر متوسط جهانی می باشد .

 

آینه روشویی با قاب

در این طرح یک قاب چوبی یا فلزی دور آینه قرار خواهد گرفت که در این بین قاب های استیل طلایی و نقره ای نمای بسیار زیبایی را در فضای داخلی ایجاد می کنند ، این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری نیز شناخته شده است .

 

آینه روشویی پایه دار 

در این طرح از آینه های روشویی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار میگیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سرویس بهداشتی های بزرگ استفاده می شود .

 

آینه روشویی ضد آب 

لازم به ذکر است تمامی آینه های روشویی تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت ضد آب یا waterproof است به طوری که حتی با استفاده از چسب های مخصوص روی مدارها پوشش داده شده است .

 

آینه روشویی با قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و طوسی رنگ استفاده کرد .

 

آینه روشویی کودک 

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های کودک طراحی شده است که فریم های صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته انیمیشنی مانند بتمن و باب اسفنجی روی آینه حکاکی شده است .

 

آینه روشویی دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی یا اینگریوینگ می شود بدین شکل افراد جذب آینه ها می شوند .

 

آینه روشویی سلطنتی

نوعی دیگر از آینه های روشویی که از ترکیب آینه های بک لایت و آینه های چراغ دار تشکیل شده است این نوع آینه ها با نام آینه سلطنتی شناخته شده و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه روشویی بیضی

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق تولید خواهد شد ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های بیضی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه روشویی دو طرفه 

برای سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های فلزی رنگی و سایتل می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هسیتد بهتر است که از آینه روشویی دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

آینه روشویی بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های روشویی یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه روشویی خم 

طرح خاص دیگری از آینه های روشویی که با استفاده از آینه های خم تولید می شود برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته شده و به همراه آینه داخل کوره قرار داده می شود ، آینه های خم در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه روشویی متحرک 

با تولید آینه های متحرک روشویی دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را از یک نقطه به نقطه ی دیگر تنها با کمی هول دادن منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه روشویی - اینستاگرام

آینه روشویی - واتساپ

آینه راهرو ورودی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

 

 

نحوه سفارش آینه روشویی به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانی جهت سفارش آینه روشویی در ابعاد گوناگون به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209214195178 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش آینه روشویی مورد نظر خود را به تیم طراحی ما به صورت حضوری دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

آدرس صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه آنتیک

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

شیشه کلیر

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

آینه روشویی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه روشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.homedepot.com 

 

تیم تحریریه کولیوند