فهرست این مقاله

آینه رومیزی پایه دار

تولید انواع آینه رومیزی پایه دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     0912823524202188621912

 

آینه رومیزی پایه دار

 

آینه رومیزی پایه دار

امروزه در هر خانه ای میزهای کنسول و آرایش وجود دارد که به طبع آینه های دکوراتیو و تزینی روی آن قرار گرفته است به طوری که خانم ها به کرات از این نوع آینه ها در طول روز استفاده می کنند ، یکی از جدیدترین طرح های آینه های رومیزی با نام آینه رومیزی پایه دار شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه رومیزی پایه دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه رومیزی پایه دار – بک لایت 

طرح جدیدی از آینه های رومیزی که با نام های آینه نور مخفی و آینه نوری شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه رومیزی پایه دار – چراغ دار 

طرح دیگری از آینه های رومیزی که با نام های آینه لامپی و آینه گریم شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در مرحله ی بعدی نیز دور قاب به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ می شود و لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ های نعبیه شده قرار خواهد گرفت .

 

آینه رومیزی پایه دار – لمسی

محبوبترین طرح آینه های رومیزی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می  شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه رومیزی پایه دار – ریموتی

طرح شگرفی از آینه رومیزی پایه دار که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ چراغ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف چراغ ها به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه رومیزی پایه دار – حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های چراغ دار با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه رومیزی پایه دار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های رومیزی حکاکی یا اینگریونیگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر مورد روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد ، آینه های حکاکی شده در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه رومیزی پایه دار – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های رومیزی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به وری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه رومیزی پایه دار صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه رومیزی پایه دار – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های رومیزی جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه رومیزی پایه دار – بیضی

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق تولید خواهد شد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های بیضی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه رومیزی پایه دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

آینه رومیزی پایه دار - اینستاگرام

 

آینه رومیزی پایه دار - واتساپ

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه رومیزی پایه دار

برای اطلاع از قیمت آینه رومیزی پایه دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه رومیزی پایه دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه رومیزی پایه دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه رومیزی پایه دار

آینه روشویی پایه استیل

آینه رومیزی پایه دار

آینه رومیزی پایه دار

آینه رومیزی پایه دار

آینه رومیزی پایه دار

آینه رومیزی پایه دار

آینه رومیزی پایه دار

آینه رومیزی پایه دار

آینه رومیزی پایه دار

آینه رومیزی پایه دار

آینه رومیزی پایه دار

آینه رومیزی پایه دار

آینه رومیزی پایه دار

آینه رومیزی پایه دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه رومیزی پایه دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند