فهرست این مقاله

آینه روی دیوار جدید

تولید انواع آینه روی دیوار جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه روی دیوار جدید

 

آینه روی دیوار جدید

آینه های دیواری از جذاب ترین طرح های آینه دکوراتیو محسوب می شود که در طرح های مختلفی قابل تولید است ، این نوع آینه ها به صورت فریم لس و با فریم های فلزی یا چوبی وجود دارد در این مقاله به طور اختصاصی به انواع آینه روی دیوار جدید و جزئیات آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دیواری در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه روی دیوار جدید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه روی دیوار جدید – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های دیواری که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است که برای تولید آن ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه روی دیوار جدید – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های دیواری که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه روی دیوار جدید – قاب استیل

در این طرح از آینه های دیواری یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه روی دیوار جدید – مینیمال

آینه های مینیمال درطراحی دکوراسیون داخلی مدرن یکی از جذاب ترین طرح های آینه به شمار می رود این نوع آینه ها در ابعاد استاندارد ۷۰ * ۱۹۰ سانتی متر وجود دارد ،

 

آینه روی دیوار جدید – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های دیواری بدون تردید آینه قدی است این نوع آینه ها اغلب در ابعاد استاندارد ۷۵ * ۱۹۰ سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه روی دیوار جدید - اینستاگرام

 

آینه روی دیوار جدید - واتساپ

 

 

 

جهت سفارش آینه روی دیوار جدید به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه روی دیوار جدید و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه روی دیوار جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دیواری جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه روی دیوار جدید

آینه روی دیوار جدید

آینه روی دیوار جدید

آینه روی دیوار جدید

آینه روی دیوار جدید

آینه روی دیوار جدید

آینه روی دیوار جدید

آینه روی دیوار جدید

آینه روی دیوار جدید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه روی دیوار جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند