فهرست این مقاله

آینه روی دیوار مدرن

تولید انواع آینه روی دیوار مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     0912823625202188621912

 

آینه روی دیوار مدرن

 

آینه روی دیوار مدرن

آینه های دیواری در طرح های مختلفی تولید شده است که هر یک از طرح ها برای قسمت خاصی از ساختمان استفاده می شود این نوع آینه ها با نام آینه مدرن نیز سناخته شده است که در این مقاله به طور اختصاصی به ویژگی و انواع آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دیواری در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه روی دیوار مدرن را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه روی دیوار مدرن – قاب فلزی

رایج ترین طرح آینه های دیواری که به دو دسته ی آینه های قاب فلزی کوره ای و آینه های قاب استیل تقسیم می شود که در این بین آینه قاب استیل جذاب تر به نظر می رسد این نوع آینه ها در سه رنگی طلایی ، نقره ای و مسی وجود دارد .

 

آینه روی دیوار مدرن – چراغ دار

طرح دیگری از آینه های دیواری که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه روی دیوار مدرن – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های دیواری که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود  در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه روی دیوار مدرن – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه روی دیوار مدرن – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود ، آینه های گرد فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

آینه روی دیوار مدرن - اینستاگرام

 

 

 

جهت سفارش آینه روی دیوار مدرن به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه روی دیوار مدرن و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524202188621912 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه روی دیوار مدرن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه روی دیوار مدرن در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه روی دیوار

آینه روی دیوار

آینه روی دیوار مدرن

آینه روی دیوار مدرن

آینه روی دیوار مدرن

آینه روی دیوار مدرن

آینه روی دیوار مدرن

آینه روی دیوار مدرن

آینه روی دیوار مدرن

آینه روی دیوار مدرن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه روی دیوار مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند