فهرست این مقاله

آینه روی دیوار مدرن

تولید انواع آینه روی دیوار مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     ۰۹۱۲۸۲۳۶۲۵۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه روی دیوار مدرن

 

آینه روی دیوار مدرن

آینه های دیواری در طرح های مختلفی تولید شده است که هر یک از طرح ها برای قسمت خاصی از ساختمان استفاده می شود این نوع آینه ها با نام آینه مدرن نیز سناخته شده است که در این مقاله به طور اختصاصی به ویژگی و انواع آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دیواری در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه روی دیوار مدرن را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه روی دیوار مدرن – قاب فلزی

رایج ترین طرح آینه های دیواری که به دو دسته ی آینه های قاب فلزی کوره ای و آینه های قاب استیل تقسیم می شود که در این بین آینه قاب استیل جذاب تر به نظر می رسد این نوع آینه ها در سه رنگی طلایی ، نقره ای و مسی وجود دارد .

 

آینه روی دیوار مدرن – چراغ دار

طرح دیگری از آینه های دیواری که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه روی دیوار مدرن – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های دیواری که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود  در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه روی دیوار مدرن – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه روی دیوار مدرن – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

 

آینه روی دیوار مدرن - اینستاگرام

 

 

 

جهت سفارش آینه روی دیوار مدرن به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه روی دیوار مدرن و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه روی دیوار مدرن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه روی دیوار مدرن در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه روی دیوار مدرن

آینه روی دیوار مدرن

آینه روی دیوار مدرن

آینه روی دیوار مدرن

آینه روی دیوار مدرن

آینه روی دیوار مدرن

آینه روی دیوار مدرن

آینه روی دیوار مدرن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه روی دیوار مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند