فهرست این مقاله

آینه سالن آرایشگاه

تولید آینه سالن آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

آینه سالن آرایشگاه

 

آینه سالن آرایشگاه

سالن های زیبایی از بخش های مختلفی تشکیل شده است که در هر بخش باید طراحی منحصربفرد و خاصی اجرا شود ، یکی از مهم ترین بخش های یک سالن زیبایی مدرن آینه های آن مسحوب می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه سالن آرایشگاه و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سالن آرایشگاه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivancom@ مراجعه نمایید .

به طور کلی آینه سالن آرایشگاه به دو دسته ی آینه های گریم یا لامپی و آینه های بک لایت یا نوری تقسیم می شود که در حالت اول تعدادی لامپ مخصوص گریم و 5 وات دور آینه قرار می گیرد اما در حالت دوم پشت آینه با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی نورپردازی می شود .

 

آینه سالن آرایشگاه – لامپی

در این طرح یک آینه با ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک فریم چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و به فاصله ی هر 10 سانتی متر دور آن سوراخ می شود در نهایت هم لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل سوارخ های تعبیه شده جداگذاری خواهد شد و آینه پشت قاب چسبیده می شود .

 

آینه سالن آرایشگاه – بک لایت 

طرح دیگری از آینه های سالن های زیبایی که ابتدا یک آینه با ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی مخفی صورت می گیرد .

 

آینه سالن آرایشگاه – لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه سالن آرایشگاه – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که با استفاده از ریموت نورپردازی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه سالن آرایشگاه – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است و به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه سالن آرایشگاه حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه سالن آرایشگاه حسگری در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه سالن زیبایی معرفی شده است .

 

آینه سالن آرایشگاه – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های سالن زیبایی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه سالن آرایشگاه – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های سالن زیبایی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید لازم به ذکر است آینه سالن آرایشگاه صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه سالن آرایشگاه صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه سالنی معرفی شده است .

 

آینه سالن آرایشگاه – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های سالن زیبایی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود ، به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی بکار برد .

 

آینه سالن آرایشگاه – دخترانه 

برای سالن های زیبایی دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده خواهد شد .

 

آینه سالن آرایشگاه – دو طرفه 

برای سالن های زیبایی کوچک باید از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ف این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه سالن آرایشگاه دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار بده خواهد شد .

 

آینه سالن آرایشگاه – قدی 

بدن تردید آینه های قدی کاربردی ترین نوع آینه های سالن زیبایی محسوب می شود این نوع آینه ها معمولا در ابعاد 80 * 190 سانتی متر تولید شده است البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه سالن آرایشگاه – بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل باید از دستگاه های CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، آینه های بیضی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

آینه سالن آرایشگاه – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های سالنی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه سالن آرایشگاه – متحرک 

با تولید آینه های سالن زیبایی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن آینه ها را از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه سالن آرایشگاه – 2022 

در این طرح شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه هالیوودی خواهید بود به همین دلیل با نام آینه 2022 شناخته شده است این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون اجرا خواهد شد ، آینه های 2022 در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه سالن آرایشگاه - اینستاگرام

 

آینه سالن آرایشگاه - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه سالن آرایشگاه را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

جهت کسب اطلاع از قیمت آینه سالن آرایشگاه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سالن آرایشگاه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سالن آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اخنیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه ریموت دار

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سالن آرایشگاه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند