فهرست این مقاله

آینه سرویس بهداشتی لاکچری

تولید انواع آینه سرویس بهداشتی لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند           ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲

 

 

آینه سرویس بهداشتی لاکچری

 

آینه سرویس بهداشتی لاکچری

آینه های داخل یک ساختمان به بخش های مختلفی تقسیم می شود که هر یک از آن ها به منظور خاصی در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد ، در این مقاله به طور اختصاصی به یکی از کاربردی ترین طرح های آینه دکوراتیو یعنی آینه سرویس بهداشتی لاکچری می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سرویس بهداشتی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سرویس بهداشتی لاکچری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه سرویس بهداشتی لاکچری – بک لایت 

جدیدترین طرح آینه های سرویس بهداشتی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه سرویس بهداشتی لاکچری – لمسی 

در این طرح با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود این نوع آینه ها در پروژه های مدرن مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه سرویس بهداشتی لاکچری – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن استفاده کرد بدنی شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی لاکچری – ضد بخار 

با توجه به ایحاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در سوریس بهداشتی بهتر است که از آینه های ضد بخار هوشمند برای این قسمت استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی لاکچری – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی لاکچری – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های سرویس بهداشتی دو طرفه بکار می رود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

آینه سرویس بهداشتی لاکچری - اینستاگرام

 

آینه سرویس بهداشتی لاکچری - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه سرویس بهداشتی لاکچری را به صنایع کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه سرویس بهداشتی لاکچری و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سرویس بهداشتی لاکچریمورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سرویس بهداشتی لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

 

آینه سرویس بهداشتی لاکچری

آینه سرویس بهداشتی لاکچری

آینه سرویس بهداشتی لاکچری

آینه سرویس بهداشتی لاکچری

آینه سرویس بهداشتی لاکچری

آینه سرویس بهداشتی لاکچری

آینه سرویس بهداشتی لاکچری

آینه سرویس بهداشتی لاکچری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سرویس بهداشتی لاکچری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند