فهرست این مقاله

آینه سرویس بهداشتی لمسی

تولید انواع آینه سرویس بهداشتی لمسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه سرویس بهداشتی لمسی

 

آینه سرویس بهداشتی لمسی

به طور کلی یکی از دغدغه های مهم طراحان دکوراسیون داخلی و افراد خانوده انتخاب آینه سرویس بهداشتی است به همین دلیل در این مقاله به بررسی یکی از جدیدترین و محبوب ترین طرح های آینه که با نام آینه سرویس بهداشتی لمسی شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در یران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سرویس بهداشتی لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه های سرویس بهداشتی لمسی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد در نهایت هم سیستم لمسی روی آینه پیاده سازی خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی لمسی – کریستال

به طور کلی آینه های لمسی از نظر شفایت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه سوپر کلیر و کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل تولید شده است .

 

آینه سرویس بهداشتی لمسی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های روشویی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال بوگوی مجموعه را می توان روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه سرویس بهداشتی لمسی – رنگی

با تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، شامپاینی و آبی می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه روشویی استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دودی بکار برد .

 

آینه سرویس بهداشتی لمسی – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار روی آینه به دلیل باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده بخار روی آینه محو خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی لمسی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسیپکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک موردعلاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه سرویس بهداشتی لمسی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه سرویس بهداشتی لمسی – زوم دار

یکی دیگر از طرح های آینه روشویی که یک قسمت زوم روی آینه تعبیه شده است ، این نوع آینه ها اغلب جهت اصلاح صورت و آرایش مورد استفاده قرار می گیرد و در ابعاد مختلفی نیز قالب تولید می باشد ، قسمت زوم آینه سرویس بهداشتی لمسی تقریبا با قطر ۲۰ سانتی متر روی آینه ایجاد می شود که این امر موجب تسهیل آرایش افراد خواهد شد .

آینه سرویس بهداشتی لمسی زوم دار در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی در پروژه های مختلفی استفاده می شود این نوع آینه ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

آینه سرویس بهداشتی لمسی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های روشویی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مورد نظر را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه سرویس بهداشتی لمسی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه سرویس بهداشتی لمسی – کودک

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه سرویس بهداشتی لمسی – کریستال

آینه های روشویی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

آینه سرویس بهداشتی لمسی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های دو طرفه بکار می رود که به واسطه ی آن از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه سرویس بهداشتی لمسی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های سرویس بهداشتی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی لمسی – متحرک 

با تولید آینه های روشویی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه سرویس بهداشتی لمسی - اینستاگرام

 

آینه سرویس بهداشتی لمسی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه سرویس بهداشتی لمسی

برای اطلاع از قیمت آینه سرویس بهداشتی لمسی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سرویس بهداشتی لمسی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سرویس بهداشتی لمسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سرویس بهداشتی لمسی

آینه سرویس بهداشتی لمسی

آینه سرویس بهداشتی لمسی

آینه سرویس بهداشتی لمسی

آینه سرویس بهداشتی لمسی

آینه سرویس بهداشتی لمسی

آینه سرویس بهداشتی لمسی

آینه سرویس بهداشتی لمسی

آینه سرویس بهداشتی لمسی

آینه سرویس بهداشتی چراغ دار

آینه سرویس بهداشتی لمسی

آینه سرویس بهداشتی لمسی

آینه سرویس بهداشتی لمسی

آینه سرویس بهداشتی لمسی

آینه سرویس بهداشتی لمسی

آینه سرویس بهداشتی لمسی

آینه سرویس بهداشتی لمسی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سرویس بهداشتی لمسی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند