فهرست این مقاله

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی

تولید انواع آینه سرویس بهداشتی نور مخفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند            0912823524202188621912

 

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی

 

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی

آینه های تولید شده در صنعت شیشه دارای دسته بندی های مختلفی است به طوری که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از ساختمان استفاده می شود در این مقاله نیز یکی از محبوب ترین طرح های آینه ساختمانی که با نام آینه سرویس بهداشتی نور مخفی شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سرویس بهداشتی در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سرویس بهداشتی نور مخفی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت ها و صفحه اینستاگرامی koolivadncom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه سرویس بهداشتی نور مخفی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های سرویس بهداشتی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های سرویس بهداشتی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال می توان با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های سرویس بهداشتی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، آینه سرویس بهداشتی نور مخفی حسگر حرکتی در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی در پروژه های مختلفی استفاده می شود این نوع آینه ها دارای محبوبیت زیادی است .

 

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار روی آینه نای از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های سرویس بهداشتی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید لازم به ذکر است آینه سرویس بهداشتی نور مخفی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه سرویس بهداشتی نور مخفی صفحه نمیاش دار تقریبا دو برابر آینه های روشویی ساده و طرح دار است به همنی دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های روشویی مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی – کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته انیمیشنی مانند بتمن ، باب اسفنجی و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی – قاب استیل

در این طرح از آینه های سرویس بهداشتی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده شده که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق می باشد .

 

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی – کریستال 

آینه های سرویس بهداشتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح آینه های روشویی معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های سرویس بهداشتی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل اینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی – متحرک 

با تولید آینه های سرویس بهداشتی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه سرویس بهداشتی نور مخفی متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی - اینستاگرام

 

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه سرویس بهداشتی نور مخفی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه سرویس بهداشتی نور مخفی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سرویس بهداشتی نور مخفی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سرویس بهداشتی نور مخفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سرویس بهداشتی نورمخفی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی

 آینه سرویس بهداشتی نور مخفی

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی

آینه سرویس بهداشتی روشویی

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی

آینه سرویس بهداشتی نور مخفی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سرویس بهداشتی نور مخفی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند