فهرست این مقاله

آینه سه تایی دیواری

تولید انواع آینه سه تایی دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند              ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه سه تایی دیواری

 

آینه سه تایی دیواری

آینه های دکوراتیو در طرح های مختلفی تولید می شود که هر یک از طرح ها در قسمت خاصی از ساختمان استفاده می شود یکی از جذاب ترین و جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو با نام آینه سه تایی دیواری شناخته شده است که در ایت مقاله به طور اختصاصی به آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سه تایی دیواری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه سه تایی دیواری – گرد 

برای تولید آینه های سه تایی گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

آینه سه تایی دیواری – کریستال 

به طور کلی آینه های سه تایی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع آینه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

آینه سه تایی دیواری – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برتز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های رنگی استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از آینه های دودی بکار می رود .

 

آینه سه تایی دیواری – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های سه تایی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه سه تایی دیواری – قاب فلزی 

قاب های فلزی به طور کلی به سه دسته ی فلز رنگ کوره ای ، فلزی آبکاری و قاب استیل تقسیم می شود که در این بین قاب استیل بسیار جذاب تر و زیباتر به نظر می رسد .

 

آینه سه تایی دیواری – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های سه تایی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC  و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه سه تایی دیواری – متحرک 

با تولید آینه های سه تایی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توایند آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه سه تایی دیواری - اینستاگرام

 

آینه سه تایی دیواری - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه سه تایی دیواری به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه سه تایی دیواری و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های سه تایی دیواری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سه تایی دیواری در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سه تایی

آینه سه تایی دیواری

آینه سه تایی دیواری

آینه سه تایی دیواری

آینه سه تایی دیواری

آینه سه تایی دیواری

آینه سه تایی دیواری

آینه سه تایی دیواری

 

برای اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سه تایی دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند