فهرست این مقاله

آینه سه تایی

تولید انواع آینه سه تایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              09128235242 – 02188621912

 

آینه سه تایی

 

آینه سه تایی

آینه های دکورایتو در طرح های مختلفی تولید می شود که در هر پروژه ای با توجه به طراحی داخلی ان یکی از آینه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، یکی از جدیدترین آن ها با نام آینه سه تایی شناخه شده است که در این مقاله به بررسی کامل آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سه تایی در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سه تایی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه سه تایی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 ساتتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 ساتتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود به طور مثال برای آینه های سه تایی با قطر بیش از 120 سانتی متر از دستگاه MASTER بکار برده خواهد شد .

 

آینه سه تایی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های سه تایی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آِینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه سه تایی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های سه تایی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه سه تایی – قاب فلزی 

به طور کلی آینه های قاب فلزی به دو دسته ی آینه های با قاب فلزی رنگ کوره ای و قاب های استیل تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب استیل بسیار جذاب تر به نظر می رسد بدین شکل نمای زیبایی در فضای دخلی ایجاد خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های فلزی بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه سه تایی – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های سه تایی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه سه تایی - اینستاگرام

 

آینه سه تایی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه سه تایی به صنایع کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه سه تایی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سه تایی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سه تایی در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مینیمال

آینه سه تایی

آینه سه تایی

آینه سه تایی

آینه سه تایی

آینه سه تایی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سه تایی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند