فهرست این مقاله

آینه ضد بخار بک لایت

تولید انواع آینه ضد بخار بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

آینه ضد بخار بک لایت

 

آینه ضد بخار بک لایت

آینه های ضد بخار پرکابردترین نوع آینه در سرویس بهداشتی محسوب می شود که در همه ی کشورهای دنیا به کرات مورد استفاده قرار می گیرد این نوع آینه ها در اشکال مختلف هندسی تولید شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های و انواع آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های ضد بخار در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ضد بخار بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadncom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه ضد بخار بک لایت به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حشایه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود و در مرحله ی پایانی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت گرفته و سیستم ضد بخار روی آینه اعمال خواهد شد .

 

آینه ضد بخار بک لایت – لمسی

طرح جدیدی از آینه های ضد بخار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده و سیستم ضد بخار فعال خواهد شد ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه ضد بخار بک لایت – ریموتی

طرح دیگری از آینه های ضد بخار که با استفاده از ریموت نور مخفی و سیستم ضد بخار فعال می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه ضد بخار بک لایت – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های ضد بخار با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه ضد بخار بک لایت فعال و غیر فعال می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه ضد بخار بک لایت – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های ضد بخار حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه ضد بخار بک لایت – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه ضد بخار بک لایت صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه ضد بخار بک لایت – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های ضد بخار یک قاب استیل طلایی و نقره ای به عنوان فریم دور آینه اسنفاده می شود ، به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی بکار برد .

 

آینه ضد بخار بک لایت – کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودکان نوعی از آینه ضد بخار طراحی شده است که شخصیت های برحسته ی انیمیشنی روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه ضد بخار بک لایت – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار بک لایت – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های ضد بخار دو طرفه اجرا شده که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

آینه ضد بخار بک لایت – کریستال 

آینه های ضد بخار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه ضد بخار بک لایت – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن زا یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه ضد بخار بک لایت - اینستاگرام

 

آینه ضد بخار بک لایت - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه ضد بخار بک لایت به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه ضد بخار بک لایت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209059127036 تماس حاص نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ضد بخار بک لایت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ضد بخار بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار بک لایت

آینه ضد بخار بک لایت

آینه ضد بخار بک لایت

آینه ضد بخار بک لایت

آینه ضد بخار بک لایت

آینه ضد بخار بک لایت

آینه ضد بخار بک لایت

آینه ضد بخار بک لایت

آینه ضد بخار بک لایت

آینه ضد بخار بک لایت

آینه ضد بخار بک لایت

آینه ضد بخار بک لایت

آینه ضد بخار بک لایت

آینه ضد بخار بک لایت

آینه ضد بخار بک لایت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد بخار بک لایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند