فهرست این مقاله

آینه ضد بخار تهران

تولید انواع آینه ضد بخار تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

آینه ضد بخار تهران

 

آینه ضد بخار تهران

امروزه یکی از دغدغه های مهم و اساسی  مهندسان ساختمانی و طراحان دکوراسیون داخلی طراحی مناسب سرویس بهداشتی یک ساختمان است به همین دلیل زمان قالب توجهی صرف طراحی این قسمت از ساختمان می شود ضمنا ایجاد بخار روی آینه مورد بسیار آزار دهنده ای هنگام باز کردن آب گرم در حمام است که با تولید آینه ضد بخار تهران این مشکل به طور کلی برطرف شده است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های ضد بخار تهران قعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ضد بخار لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه ضد بخار تهران به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه توسط دستگاه به صورت اتوماتیک سندبلاست خواهد شد در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی مخفی صورت می گیرد و در نهایت هم سیستم ضد بخار روی آینه پیاده سازی می شود .

 

آینه ضد بخار تهران – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های ضد بخار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی و سیستم ضد بخار فعال می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه ضد بخار تهران – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های ضد بخار که با استفاده از ریموت نور مخفی و سیستم ضد بخار روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی رمیوت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه ضد بخار تهران – حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های ضد بخار با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی و سیستم ضد بخار روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه ضد بخار تهران – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های ضد بخار حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوکوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه ضد بخار تهران – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه ضد بخار تهران که روی آینه یک صفحه نمایش و پشت اینه یک اسیکر قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه ضد بخار تهران صفحه نمیاش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه ضد بخار معرفی شده است ، قیمت آینه ضد بخار تهران تقریبا دو برابر آینه های ضد بخار ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های حاصی استفاده می کنند .

 

آینه ضد بخار تهران – قاب استیل 

در این طرح از آینه های ضد بخار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه ضد بخار تهران – کریستال 

آینه های ضد بخار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه ضد بخار تهران – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه ضد بخار تهران – متحرک 

با تولید آینه های ضد بخار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی بری جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها از یک نقطه به نقطه ی دیگر بدون هیچ گونه نگرانی منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

جهت سفارش آینه ضد بخار تهران به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه ضد بخار تهران و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ضد بخار تهران مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ضد بخار تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار جدید

آینه ضد بخار تهران

آینه ضد بخار هوشمند

آینه ضد بخار تهران

آینه ضد بخار تهران

آینه ضد بخار تهران

آینه ضد بخار تهران

آینه ضد بخار تهران

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار تهران

آینه ضد بخار تهران

آینه ضد بخار تهران

آینه ضد بخار تهران

آینه ضد بخار تهران

آینه ضد بخار تهران

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد بخار تهران در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند