فهرست این مقاله

آینه ضد بخار روشویی

تولید انواع آینه ضد بخار روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    0912823524202188621912

 

آینه ضد بخار روشویی

 

آینه ضد بخار روشویی

طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و چیرمان هر یک از قسمت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی زمان قالب توجهی را صرف این امور می کنند ، یکی از این قسمت های مهم و تاثیرگذار انتخاب و اجرای آینه روشویی می باشد که با تولید آینه ضد بخار روشویی اغلب از این نوع آینه استفاده می شود .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ضد بخار روشویی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

ساختار آینه ضد بخار روشویی به گونه ای است که آینه دارای بک لایت یا همان نور مخفی است و هنگام باز کردن آب گرم در سرویس بهداشتی بخار روی آینه ایجاد نخواهد شد از همین رو براحتی می توان از آینه برای آرایش و پیرایش بکار برد .

 

آینه ضد بخار روشویی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های ضد بخار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال می شود ، نحوه عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه ضد بخار روشویی – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های ضد بخار که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی و سیستم ضد بخار فعال می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه ضد بخار روشویی – حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های ضد بخار با حرکت ذست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی و سیستم ضد بخار فعال می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخودار می  باشد .

 

آینه ضد بخار روشویی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های ضد بخار حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد بدین شکل تبلیغات حرفه ای نیز صورت خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار روشویی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید لازم به ذکر است آینه ضد بخار روشویی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون دخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه ضد بخار روشویی صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های ضد بخار ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند ، آینه ضد بخار روشویی صفحه نمایش دار در اغلی مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه ضد بخار معرفی شده است .

 

آینه ضد بخار روشویی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و سمی مدرن بکار برد .

 

آینه ضد بخار روشویی – متحرک 

با تولید آینه های ضد بخار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه ضد بخار روشویی – 2022

در این طرح از آینه های ضد بخار شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه های چراغ دار خواهید بود به همین دلیل با نام آینه 2022 شناخته شده است این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون اجرا خواهد شد .

 

آینه ضد بخار روشویی – کریستال 

آینه های ضد بخار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

 

آینه ضد بخار روشویی - اینستاگرام

 

آینه ضد بخار روشویی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه ضد بخار روشویی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع زا قیمت آینه ضد بخار روشویی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ضد بخار روشویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ضد بخار روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار روشویی

آینه ضد بخار روشویی

آینه ضد بخار روشویی

آینه ضد بخار روشویی

آینه ضد بخار روشویی

آینه ضد بخار روشویی

آینه ضد بخار روشویی

آینه ضد بخار روشویی

آینه ضد بخار روشویی

آینه ضد بخار روشویی

آینه ضد بخار روشویی

آینه ضد بخار روشویی

آینه ضد بخار روشویی

آینه ضد بخار روشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد بخار روشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند