فهرست این مقاله

آینه ضد بخار قم

تولید انواع آینه ضد بخار قم در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

آینه ضد بخار قم

 

آینه ضد بخار قم

نسل جدیدی از آینه های سرویس بهداشتی که با تولید آن یکی از مهم ترین دغدغه های افراد در هنگام حمام رفتن برطرف شد به طوری که با پس از 90 ثانیه بخار روی آینه به صورت اتوماتیک از بین خواهد رفت ، این نوع آینه ها با نام آینه ضد بخار قم شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه ضد بخار قم در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های ضد بخار بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه ضد بخار قم به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد و سیستم ضد بخار روی آینه اجرا خواهد شد .

 

آینه ضد بخار قم – لمسی

طرح جدیدی از آینه های ضد بخار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی و سیستم ضد بخار روی آینه فعال شده سپس با لمس مجدد همان قسمت سیستم ضد بخار غیر فعال می شود نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه ضد بخار قم – ریموتی

طرح دیگری از آینه های ضد بخار که با استفاده از ریموت سیستم ضد بخار روی آینه فعال و غیر فعال می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه ضد بخار قم – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های ضد بخار که با حرکت دست از قسمت تعین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال و غیر فعال می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه ضد بخار قم – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند کستر طرح های مختلفی روی آینه های ضد بخار حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال لوگوی مجموعه را می توان را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه ضد بخار قم – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه ضد بخار قم صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه ضد بخار قم صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های ضد بخار ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروزه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه ضد بخار قم – قاب استیل 

در این طرح از آینه های ضد بخار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه ضد بخار قم – کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودکان نوعی از آینه های ضد بخار طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، باب اسفنجی و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه ضد بخار قم – دخترانه 

برای سرویس بهداشتی های دخترانه نوعی از آینه های ضد بخار طراحی شده است که شخصیت های برجسته انیمیشنی و بتمن ، سوباسا روی آینه حکاک می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده خواهد شد .

 

آینه ضد بخار قم – دو طرفه 

برای سرویس بهداشتی های بزرگ بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار قم – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های ضد بخار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه ضد بخار قم – متحرک 

با تولید آینه های ضد بخار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه هات نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها از یک نقطه به نقطه ی دیگر تنها با کمی هول دادن منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه ضد بخار قم - اینستاگرام

 

آینه ضد بخار قم - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه ضد بخار قم را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه ضد بخار قم و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ضد بخار قم مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ضد بخار قم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بحار بک لایت

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد بخار قم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند