فهرست این مقاله

آینه فینگر تاچ

تولید انواع آینه فینگر تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                               ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه فبنگر تاچ

 

آینه فینگر تاچ

به طور کلی آینه های دکوراتیو از اهمیت فراوانی در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن برخوردار است به طوری که از آینه های در قسمت های متعددی از ساختمان جهت تزیین فضای داخلی استفاده می شود ، یکی از جدیدترین طرح های این نوع آینه ها با نام آینه فینگر تاچ یا آینه لمسی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه فینگر تاچ را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه فینگر تاچ به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

آینه فینگر تاچ – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه لمسی استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی سرویس بهداشتی با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه نقره ای یا دودی بکار برد .

 

آینه فینگر تاچ – ضد بخار 

معمولا در قسمت حمام از سرویس بهداشتی به دلیل باز کردن آب گرم ، بخار روی آینه قرار گرفته و در واقع نمی توان از آینه در این هنگام استفاده کرد ، ساختار آینه هوشمند ضد بخار به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

 

آینه فینگر تاچ – تایمر دار

طرح جدیدی از آینه های فبنگر تاچ که ساعت و دمای داخلی به صورت دیجیتالی روی آینه نمایش داده می شود ، قسنمتی از آینه که اعدا مورد نظر نمایان خواهد شد اسیدکاری می شود ضمنا این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه روشویی مودر استفاده قرار می گیرد .

 

آینه فینگر تاچ – صفحه نمایش 

در این طرح یک صفحه نمایش روی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توان ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید لازم به ذکر است آینه فینگر تاچ در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه فینگر تاچ – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های فینگر تاچ حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه بک لایت حکاکی کرد در این صورت به برندینگ مجموعه نیز کمک شایانی خواهد شد .

 

آینه فینگر تاچ – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های تاچ که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه فینگر تاچ صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه فینگر تاچ – پایه دار 

در این طرح از آینه های تاچ یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و موزن ها استفاده می شود .

 

آینه فینگر تاچ – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های لمسی بدون تردید آینه قدی لمسی محسوب می شود که امروزه در همه ی ساختمان های مسکونی وجود دارد ، این نوع آینه ها اغلب در ابعاد ۸۰ * ۱۸۰ و ۱۰۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید می شود .

 

آینه فینگر تاچ – دو طرفه 

برای سالن های کوچک بهتر است که از آینه های دو طرفه جدید و مدرن  استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه سهتید بهتر است که از آینه فینگر تاچ دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای وجود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

آینه فینگر تاچ – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های تاچ قدی اجرا می شود که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه فینگر تاچ – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های تاچ که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپرازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه فینگر تاچ – متحرک 

با تولید آینه های فینگر تاچ متحرک هیچ گونه جای نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها زا تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه فینگر تاچ – ۲۰۲۲ 

در این طرح از آینه های تاچ شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه چراغ دار خواهید بود به همین دلیل با نام آینه ۲۰۲۲ شناخته شده است این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبک در زراحی دکوراسیون اجرا خواهد شد .

 

آینه فینگر تاچ - اینستاگرام

 

آینه فینگر تاچ - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه فینگر تاچ به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه فینگر تاچ و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه فینگر تاچ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه فینگر تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه فینگر تاچ

آینه فینگر تاچ

آینه فینگر تاچ

آینه فینگر تاچ

آینه فینگر تاچ

آینه فینگر تاچ

آینه فینگر تاچ

آینه فینگر تاچ

آینه فینگر تاچ

آینه فینگر تاچ

آینه فینگر تاچ

آینه فینگر تاچ

آینه فینگر تاچ

آینه فینگر تاچ

آینه فینگر تاچ

آینه فینگر تاچ

آینه فینگر تاچ

آینه فینگر تاچ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه فینگر تاچ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند