فهرست این مقاله

آینه قدی برای اتاق خواب

تولید آینه قدی برای اتاق خواب در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

آینه قدی برای اتاق خواب

آینه قدی برای اتاق خواب

همانطور که در مقاله های متعددی پیرامون آینه های قدی شرح داده شد این نوع آینه ها مهم ترین و پرکاربرد ترین نوع آینه در ساختمان های مسکونی محسوب می شود که در این بین آینه قدی برای اتاق خواب نیز تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی دارد از همین رو در این مقاله بررسی انواع و ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی برای اتاق خواب را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی برای اتاق خواب – سه بعدی 

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود بدین شکل آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش خواهد داد .

 

آینه قدی برای اتاق خواب – ونیزی 

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفت ، این نوع آینه ها با نام آینه منبت کاری شده نیز شناخته شده است .

 

آینه قدی برای اتاق خواب – چراغ دار 

یکی از جدیدترین طرح های آینه قدی که با نام های آینه لامپی و آینه گریم نیز شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در مرجله ی بعدی دور آینه به فاصله ی هر 10 سانتی متر سوراخ خواهد شد و لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ قدیمی داخل آن ها قرار داده می شود .

 

آینه قدی برای اتاق خواب – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قدی اتاق خواب که با نام های آینه نوری و نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه قدی برای اتاق خواب – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های قدی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی برای اتاق خواب – حسگر حرکتی 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه قدی برای اتاق خواب در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه قدی برای اتاق خواب – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های قدی هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه قدی برای اتاق خواب صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرا گرفته است .

 

آینه قدی برای اتاق خواب – پایه دار 

در این طرح از اینه های قدی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در اتاق خواب های بزرگ و لوکس استفاده می شود .

 

آینه قدی برای اتاق خواب – قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه قدی برای اتاق خواب – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهنیه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه قدی برای اتاق خواب – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های قدی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه قدی برای اتاق خواب – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستبد بهتر است که از آینه قدی برای اتاق خواب متحرک بکار برد بدنی شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موچود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

آینه قدی برای اتاق خواب – 2022 

در این طرح از آینه قدی برای اتاق خواب شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه های چراغ دار خواهید بود به همین دلیل با نام آینه 2022 شناخته شده اسست این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون اجرا خواهد شد .

 

آینه قدی برای اتاق خواب - اینستاگرام

 

آینه قدی برای اتاق خواب - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قدی برای اتاق خواب به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه قدی برای اتاق خواب و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی برای اتاق خواب مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی برای اتاق خواب در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی با لامپ

آینه قدی برای اتاق خواب

آینه قدی برای اتاق خواب

آینه قدی برای اتاق خواب

آینه قدی برای اتاق خواب

آینه قدی برای اتاق خواب

آینه قدی برای اتاق خواب

آینه قدی برای اتاق خواب

آینه قدی برای اتاق خواب

آینه قدی برای اتاق خواب

آینه قدی برای اتاق خواب

آینه قدی برای اتاق خواب

آینه قدی برای اتاق خواب

آینه قدی برای اتاق خواب

آینه قدی برای اتاق خواب

آینه قدی برای اتاق خواب

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی برای اتاق خواب در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند