فهرست این مقاله

آینه قدی تاج دار

تولید انواع آینه قدی تاج دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                       0912823524202188621912

 

 

آینه قدی تاج دار

 

آینه قدی تاج دار

آینه های دکوراتیو با توجه به اینکه در بخش های مختلفی از ساختمان های مسکونی ، تجاری و اداری استفاده می شود در طرح های بسیار مختلفی قابل تولید است ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های قدی و ویژگی های کامل آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های قدی بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی تاج دار – قاب فلزی

آینه های با قاب فلزی به طور کلی به دو دسته ی فاب فلزی رنگ کوره ای و قاب استیل تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب استیل بسیار جذاب تر به نظر می رسد ، این نوع قاب ها در رنگ های طلایی ، برنزی و مسی وجود دارد ، آینه های قاب فلزی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی تاج دار – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های تاج دار که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی تاج دار – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان .وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در سالن های بزرگ و لاکچری مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه قدی تاج دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد اسن نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی تاج دار – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های قدی که قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی تاج دار - اینستاگرام

 

آینه قدی تاج دار - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش آینه قدی تاج دار

برای اطلاع از قیمت آینه های قدی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تمای حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

آینه قدی تاچ دار

آینه قدی تاچ

آینه قدی تاج دار

آینه قدی پایه دار

آینه قدی تاج دار

آینه قدی تاج دار

آینه قدی تاج دار

آینه قدی تاج دار

آینه قدی تاج دار

آینه قدی تاج دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های قدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند