فهرست این مقاله

آینه قدی دیواری

تولید و فروش آینه قدی دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

همه ما در خانه حداقل یک آینه قدی در اتاق خواب داریم لذا پرکاربردترین نوع آینه ، آینه های قدی دیواری محسوب می شوند ، این نوع آینه ها در اشکال مختلفی تولید می شوند از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال 1383 انواع آینه قدی دیواری را در ابعاد مختلف تولید می کند در ادامه به جزئیات آن خواهیم پرداخت .

قبل از بررسی انواع و ویزگی های آینه قدی دیواری این نکته را در نظر بگیرید که انتخاب مدل آینه قدی روی دیوار باید با توجه به طراحی دکوراسیون داخلی صورت گیرد لذا برای انتخاب آینه مناسب هنگام سفارش یک تصویر از فضای داخلی منزل خود برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

آینه های دیواری دارای انواع مختلفی هستند که آینه قدی دیواری یکی از پرکاربردترین آن ها محسوب می شود که در صنایع شیشه و آینه کولیوند در ابعاد گوناگون تولید می شود در ادامه به انواع این وع آینه ها می پردازیم :

 

انواع آینه قدی دیواری صنایع شیشه و آینه کولیوند

 

نحوه نصب آینه قدی دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند

به طور کلی به 2 روش آینه های قدی روی دیوار نصب می شوند در روش اول با استفاده از بست های ناخنی و تزئینی ، آینه روی دیوار نصب خواهد شد بدین شکل که ابتدا دیوار سوراخ کاری شده سپس با میخ و پیچ آینه روی دیوار نصب می شود روی پیچ ها بست های تزئینی قرار می گیرد اما در روش دوم که مرسوم تر از روش اول می باشد آینه با چسب های دوطرفه و مخصوص آینه روی دیوار نصب خواهد شد .

در روش دوم آینه قدی دیواری را دیگر نمی توان جا به جا کرد اما از نظر ظاهری آینه زیباتر به نظر می رسد اما در روش اول هر زمانی که مایل بودید می توانید آینه را به مکان دیگری منتقل کنید فقط کافیست که پیچ های روی دیوار را باز کنید .

آینه قدی دیواری با قاب

صنایع شیشه و آینه کولیوند در کارگاه مجزایی که در سال 1390 راه اندازی کرده است انواع قاب های pvc ، چوبی و فلزی را تولید می کند لازم به ذکر است که متداول ترین نوع قاب در آینه قدی دیواری با توجه به قیمت و تنوع طرح و رنگ قاب های pvc می باشد اما باید توجه کنید که این نوع قاب ها با وارد شدن ضربه به آن ها دچار شکستگی می شوند لذا هنگام حمل آن ها باید جوانب احتیاط را رعایت کنید .

 

آینه قدی دیوای تراش خورده

بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی معتقدند که با تراش زدن دور آینه دیگر نیازی به قاب نیست از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند با وارد کردن دستگاه بابلونی ایتالیا ، تراش دور آینه را در اندازه های 1.5 ، 2 و 3 سانتی متر اجرا می کند ، نوعی از آینه های قدی تراش خورده که به صورت سه بعدی می باشد و به عبارتی توسط ورق های PVC که زیر آینه به صورت مورب قرار می گیرد آینه قدی دیواری شیک نام دارد .

 

آینه قدی دیواری سه بعدی  

نوعی از آینه قدی دیواری که برای تولید آن از تعدادی آینه رنگی یا آنتیک با عرض 10 سانتی متر و یک آینه نقره ای بزرگ تشکیل شده است به طوری که آینه های با عرض 1 سانتی متر به صورت مورب به آینه نقره ای چسبیده می شوند

 

آینه قدی دیواری استاندارد

ابعاد استاندارد آینه های قدی 50 * 180 است به همین دلیل یک سری آینه های آماده با ابعاد استاندارد در طرح ها و رنگ های مختلف در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید شده اما اگر آینه مورد نظر شما دارای ابعاد دیگری است می توانید هنگام سفارش آینه قدی دیواری ابعاد مورد نظر خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید و طرح دلخواه خود را ارسال نمایید .

در ساختمان هایی که فضای داخی آن ها بزرگ است باید از  مدل آینه قدی دیواری با طول 200 سانتی متر و عرض 90 سانتی متر استفاده کرد بدین صورت طرح اینه با طراحی دکوراسیون داخلی همخوانی خواهد داشت .

 

آینه قدی دیواری آنتیک

نوع دیگری از آینه های قدی که که از یک نقره ای با ابعاد استاندارد و قاب های آینه ای آنتیک یا پتینه کاری شده تشکیل شده است ، این نوع آینه های در ساختمان های با طراحی دکوراسیون مدرن کاربرد دارد .

آینه قدی دیواری ونیزی

آینه های ونیزی یا منبت کاری شده برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و خبلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی در سراسر دنیا قرار گرفت ، این نوع آینه ها در صنایع شیشه و آینه کولیوند با ابعاد مختلفی تولید می شود لازم به ذکر است آینه قدی دیواری به دلیل فرآیند تولید بسیار زمانبر و پیچیده از قیمت بالایی نیز برخوردار است .

 

آینه قدی دیواری با نورپردازی مخفی

طراحان دکوراسیون داخلی برای اتاق خواب ها معمولا از آینه های قدی نورپردازی شده استفاده می کنند ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که پشت آینه توسط LED های رنگی نورپردازی مخفی خواهد شد .

 

آینه قدی دیواری لمسی

طرح جدیدی از آینه های دیواری که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ( علامت پاور ) نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد .

 

آینه قدی دیواری ریموت دار

طرح دیگری از آینه های نورپردازی شده قدی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه قدی دیواری حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نوپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه قدی حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه قدی دیواری حسگری در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی در پروژه های مختلفی استفاده می شود این نوع شیشه ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

آینه قدی دیواری اکریلیک

طرح خاصی دیگری از آینه های قدی که با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب حاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود .

 

آینه قدی دیواری حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های قدی مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه قدی دیواری اکلیلی 

در این طرح از آینه های قدی مدرن رنگی به صورت اکلیلی روی آینه ایجاد می شود این نوع آینه ها با نام آینه رنگی لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی دیواری صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه قدی دیواری صفحه نمایش در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه قدی دیواری صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های دیواری ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

آینه قدی دیواری با قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه قدی دیواری پایه دار 

طرح دیگری از آینه های قدی که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و موزن ها استفاده می شود .

 

آینه قدی دیواری دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نویع از آینه های قدی طرحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمای و هنری روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده خواهد شد .

 

آینه قدی دیواری آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی دیواری خم 

طرح خاص دیگری از آینه های قدی که با استفاده از آینه های خم اجرا می شود برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته می شود و به همراه آینه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

آینه قدی دیواری بی نهایت 

جذاب ترین طرح آینه های قدی دکوراتیو با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی در آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه قدی دیواری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه قدی دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی دیواری - اینستاگرام

 

آینه قدی دیواری - واتساپ

 

 

نحوه سفارش آینه قدی دیواری به صنایع شیشه و آینه کولیوند  

شما می توانید جهت سفارش و خرید آینه قدی دیواری به صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های 021886219120912823524209214195178 تمای حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه قدی دیواری مورد نظر خود را به کارشناسان فروش صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه قدی دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند