فهرست این مقاله

آینه قدی دیوار

تولید انواع آینه قدی دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                0912823524202188621912

 

آینه قدی دیوار

 

آینه قدی دیوار

آینه های قدی بدون تردید مهم ترین آینه در ساختمان های مسکونی محسوب می شود چرا که افراد خانواده در طول روز به کرات از این آینه جهت آراستگی ظاهری خود استفاده می کنند ، آینه قدی دیوار در طرح های مختلفی تولید شده است که در این مقاله به بررسی هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی دیوار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی دیوار – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های قدی استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید آینه قدی ساختمانی که رنگ اصلی آن سفید در نظر گرفته شده است بهتر است که از آینه های دودی بکار برد .

 

آینه قدی دیوار – آنتیک 

محبوبترین نوع آینه های دکوراتیو که با نام های آینه آنتیک و آینه پتینه کاری شده شناخته شده است ، البته در اغلب موارد آینه های آنتیک به صورت تایل های مربعی و مستطیلی روی دیوار به صورت جورچین قرار می گیرد .

 

آینه قدی دیوار – چراغ دار 

در این طرح از آینه های قدی تعدادی لامپ دور آینه قرار گرفته است که به سهولت در آرایش و آراستگی کمک شایانی می کند ، برای تولید آینه چراغ دار ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس دور آینه به فاصله ی هر 10 سانتی متر سوراخ می شود در نهایت هم لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل آن ها قرار داده می شود .

 

آینه قدی دیوار – بک لایت 

طرح دیگری از آینه های قدی که با نام های آینه نوری و آینه نور مخفی نیز نشاخته شده است ، برای تولید آینه بک لایت قدی ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

آینه قدی دیوار – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی دیوار – ریموتی 

در این طرح با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی آینه رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی دیوار – حسگر حرکتی 

جدیدترین طرح آینه های قدی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

آینه قدی دیوار حسگر حرکتی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه قدی معرفی شده است .

 

آینه قدی دیوار – صفحه نمایش دار 

طرح دیگری از آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه قدی دیوار صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه قدی دیوار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن و لوکس بکار برد .

 

آینه قدی دیوار – دخترانه 

برای اتاق خواب های دخترانه نوعی از آینه های قدی طراحی شده که فریم های صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته است و شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود ، آینه های دختارنه در کشورهای ازوپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی دیوار – کودک 

برای اتاق های کودکان نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمینشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد ، آینه های کودک فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه قدی دیوار – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی دیوار - اینستاگرام

 

آینه قدی دیوار - واتساپ

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه قدی دیوار

برای اطلاع از قیمت آینه قدی دیوار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی دیوار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سورپ کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی دیوار

آینه قدی مدرن

آینه قدی دیوار

آینه قدی دیوار

آینه قدی دیوار

آینه قدی دیوار

آینه قدی دیوار

آینه قدی دیوار

آینه قدی دیوار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی دیوار

آینه قدی دیوار

آینه قدی دیوار

آینه قدی دیوار

آینه قدی دیوار

آینه قدی دیوار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی دیوار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند