فهرست این مقاله

آینه قدی سرویس خواب

تولید انواع آینه قدی سرویس خواب در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

آینه قدی سرویس خواب

 

آینه قدی سرویس خواب

یکی از دغدغه های تازه عروس ها بدون تردید تزیین اتاق خواب است به همین دلیل زمان زیادی صرف چیدمان اتاق خواهد شد ، یکی از تجهیزات مهم و تاثیرگذار در طراحی دکوراسیون اتاق خواب عروس ، آینه قدی سرویس خواب می باشد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی سرویس خواب را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی سرویس خواب – ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفت ، فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه قدی سرویس خواب – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های اتاق خواب که با نام آینه چرغ دار و آینه لامپی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و دور آن به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل آن ها قرار داده می شود .

 

آینه قدی سرویس خواب – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های سرویس که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آیه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی سرویس خواب – قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه قدی سرویس خواب – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده است سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش می دهد .

 

آینه قدی سرویس خواب – دخترانه 

برای اتاق خواب های دخترانه جدید نوعی از آینه های قدی طراحی شده است که فریم صورتی یا سفید دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته ی سینمایی روی آینه حکاکی یا اینگریوینگ می شود .

 

آینه قدی سرویس خواب – بیضی

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق تولید خواهد شد ، این نوع آینه ها در پروزه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های بیضی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه قدی سرویس خواب – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی سرویس خواب - اینستاگرام

 

آینه قدی سرویس خواب - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیون جهت سفارش آینه قدی سرویس خواب

برای اطلاع از قیمت آینه قدی سرویس خواب و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی سرویس خواب مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی سرویس خواب در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سرویس خواب

آینه قدی

آینه قدی سرویس خواب

آینه قدی سرویس خواب

آینه قدی سرویس خواب

آینه قدی سرویس خواب

آینه قدی سرویس خواب

آینه قدی سرویس خواب

آینه قدی سرویس خواب

آینه قدی سرویس خواب

آینه قدی سرویس خواب

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی سرویس خواب در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند