فهرست این مقاله

آینه قدی مزون

تولید انواع آینه قدی مزون در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

آینه قدی مزون

 

آینه قدی مزون

امروزه طراحی دکوراسیون فروشگاه و مزون تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری داشته به همین دلیل اغلب طراحان دکوراسیون داخلی از وسایل تزیینی مختلفی برای ازتقای سطح طراحی استفاده می کنند ، یکی از بخش های مهم در هر مزونی آینه های بکار رفته در آن می باشد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه قدی مزون و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی مزون را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی مزون – سه بعدی 

برای تولید آینه های قدی مزون ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده سپس تعدای آینه تراش خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود بدین شکل تصاویر داخل آینه به صورت سه بعدی نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی مزون – بک لایت

آینه های بک لایت یا نوری به عنوان یکی از محبوبترین طرح های آینه قدی در سراسر دنیا محسوب می شود که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه با پهنای مشخصی سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه قدی مزون – چراغ دار 

متداول ترین طرح آینه های قدی مزون که با نام های آینه لامپی و آینه گریم نیز شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در مرحله ی بعدی دور قاب به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد و لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل آن ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه قدی مزون – لمسی

طرح جدیدی از آینه های قدی چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی مزون – ریموتی 

طرح دیگری از آینه قدی مزون که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که می توان حتی رنگ چراغ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با شفردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف چراغ ها نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی مزون – حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های قدی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، آینه قدی مزون حسگر حرکتی در طراحی دکوراسیون کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون داخلی از آن جهت تزین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

 

آینه قدی مزون – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه قدی مزون صفحه نمایش دار در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کرع جنوبی در پروژه های مختلفی استفاده می شود این نوع آینه ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

قیمت آینه قدی مزون صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های مزونی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند .

 

آینه قدی مزون – پایه دار 

در این طرح از آینه های قدی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی استفاده می شود .

 

آینه قدی مزون – با قاب استیل

در این طرح از آینه های قدی مزون یک فریم استیل طلایی و نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی باید از قاب استیل طلایی استفاده کرد بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد می شود .

 

آینه قدی مزون – دخترانه 

برای مزون های دخترانه نوعی از آینه های قدی طراتحی شده است که فریم های صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی شده است .

 

آینه قدی مزون – کودک 

برای مزون ها کودک نیز نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده که شخصیت های انیمیشنی مانند بتمن ، باب اسفنجی و سوباسا روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل کودکان تحت تاثیر آینه قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی مزون – سلطنتی 

نوع دیگری از آینه های مزونی که از ترکیب آینه های بک لایت و آینه های چراغ دار تشکیل شده است آینه قدی سلطنتی با نام آینه لاکچری نیز شناخته شده است و فقط در پروزه های خاصی استفاده می شود .

 

آینه قدی مزون – دو طرفه 

برای سالن های کوچک باید از آینه های دو طرفه چراغ دار و بک لایت استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هیاگلاس رنگی می باشد ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه قدی مزون دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اضافی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بینه بکار برده می شود .

 

آینه قدی مزون – کریستال 

آینه های قدی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

آینه قدی مزون – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های مزونی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیق وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی مزون – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بین شکل براحتی می توان آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه قدی مزون - اینستاگرام

 

آینه قدی مزون - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قدی مزون به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه قدی مزون و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی مزون مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی مزون در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپرکلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی

آینه قدی مزونی

آینه قدی مزون

آینه قدی متحرک

آینه قدی لوکس

آینه قدی مزون

آینه قدی مزون

آینه قدی مزون

آینه قدی مزون

آینه قدی مزون

آینه قدی مزون

آینه قدی مزون

آینه قدی مزون

آینه قدی مزون

آینه قدی مزون

آینه قدی مزون

آینه قدی مزونی

آینه قدی مزون

آینه قدی مزون

آینه قدی مزون

آینه قدی مزون

آینه قدی مزون

آینه قدی مزون

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی مزون در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند