فهرست این مقاله

آینه قدی مینیمال

تولید انواع آینه قدی مینیمال در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

آینه قدی مینیمال

 

آینه قدی مینیمال

آینه های قدی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد کاربردی ترین طرح آینه های دکوراتیو محسوب می شود که در به کرات در ساختمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه قدی که با نام آینه قدی مینیمال شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی مینیمال را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

لازم به ذکر است که آینه های قدی مینیمال با استفاده از دستگاه CNC و MASTER برش داده می شود به همین دلیل آینه به صورت کاملا دقیق طبق طرح تولید خواهد شد ضمنا همراه این محصول یک سال گارانتی بی قید و شرط داده خواهد شد .

 

آینه قدی مینیمال – کریستال

آینه های قدی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیاز بالایی برخوردار می باشد این نوع آینه ها در ضخامت های 6 میل و 4 میل وجود دارد .

 

آینه قدی مینیمال – قاب فلزی

قاب فلزی به دو دسته ی قاب های آهنی و قاب های استیل تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب استیل بسیار جذاب تر به نظر می رسد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه قدی مینیمال – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و قرمز می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه قدی استفاده کرد به طور نثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگی باید از آینه های قدی دودی بکار برد .

 

آینه قدی مینیمال – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های قدی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مورد نظر را روی آینه حکاکی کرد ، آینه های طرح دار در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه قدی مینیمال – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست مات خواهد شد در مرحله ی بعدی نیز با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی مینیمال – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی اجرا شده که ترکیبی از آینه های چراغ دار و آینه های بک لایت محسوب میشود کع معمولا لوگوی مجموعه نیز روی آینه حکاکی خواهد شد ، آینه های آرایشگاهی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه قدی مینیمال – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه سهتید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی مینیمال – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

انواع آینه قدی مینیمال - اینستاگرام

 

انواع آینه قدی مینیمال - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قدی مینیمال به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه قدی مینیمال و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی مینیمال مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی مینیمال در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی مینیمال

آیینه قدی مینیمال

آینه قدی مینیمال

آینه قدی مینیمال

آینه قدی مینیمال

آینه قدی مینیمال

آینه قدی مینیمال

آینه قدی مینیمال

آینه قدی مینیمال

آینه قدی مینیمال

آینه قدی مینیمال

آینه قدی مینیمال

آینه قدی مینیمال

آینه قدی مینیمال

آینه قدی مینیمال

آینه قدی مینیمال

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی مینیمال در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند