فهرست این مقاله

آینه قدی هالیوودی

تولید انواع آینه قدی هالیوودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه هالیوودی قدی

 

آینه قدی هالیوودی

آینه های قدی محبوب ترین و پر کاربردترین نوع آینه در طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شود به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها به کرات در تزیین فضای داخلی سالن های پذیرایی و اتاق خواب ها استفاده می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه قدی هالیوودی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی هالیوودی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه قدی هالیوودی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دایموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم دور قاب به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ شده و لامپ های مخصوص گریم روی آینه قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی هالیوودی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های قدی که یک با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی هالیوودی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های قدی که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ چراغ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف led به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی هالیوودی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های قدی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه قدی هالیوودی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های قدی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه قدی هالیوودی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار می گیرد به طور که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه قدی هالیوودی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و فرانسه به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه قدی هالیوودی صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های قدی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی شناخته شده در دنیا از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

آینه قدی هالیوودی – پایه دار

در این طرح از آینه های قدی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی لوکس و مورن ها استفاده می شود .

 

آینه قدی هالیوودی – قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های قدی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار گرفته است به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه قدی هالیوودی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه جدید نوعی از آینه های هالیوودی طراحی شده است که دارای فریم صورتی و سفید بوده و شخصیت های برجسته ی سینمایی مانند آنجلینا جولی روی آینه حکاکی خواهد شد .

 

آینه قدی هالیوودی – کودک 

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های هالیوودی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه قدی هالیوودی – بیضی

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق تولید خواهد شد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های بیضی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق می باشد .

 

آینه قدی هالیوودی – دو طرفه 

طرح خاص دیگری از آینه های قدی که به صورت دو طرفه است بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی هالیوودی – بی نهایت

طرح خاص دیگری از آینه های قدی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمنق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه قدی هالیوودی – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی هالیوودی - اینستاگرام

 

آینه قدی هالیوودی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه قدی هالیوودی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه قدی هالیوودی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند1 به صورت حضوری آینه قدی هالیوودی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی هالیوودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپرکلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبه به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

آینه قدی هالیوودی

آینه قدی مینیمال

آینه قدی هالیوودی

آینه قدی هالیوودی

آینه قدی هالیوودی

آینه قدی هالیوودی

آینه قدی هالیوودی

آینه قدی هالیوودی

آینه قدی هالیوودی

آینه قدی هالیوودی

آینه قدی هالیوودی

آینه قدی هالیوودی

آینه قدی هالیوودی

آینه قدی هالیوودی

آینه قدی هالیوودی

آینه هالیوودی قدی

آینه هالیوودی قدی

آینه هالیوودی قدی

آینه هالیوودی قدی

آینه هالیوودی قدی

آینه قدی هالیوودی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی هالیوودی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند