فهرست این مقاله

آینه قدی پایه دار

تولید انواع آینه قدی پایه دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه قدی پایه دار

 

آینه قدی پایه دار

در برخی از ساختمان ها نمی توان آینه های قدی را روی دیوار قرار داد به طور مثال مزون های لباس فروشی اغلب با این مشکل روبرو هستند از همین رو طرح خاصی از آینه های قدی تولید شده است که ی پایه فلزی پشت آین قرار گرفته و با نام آینه قدی پایه دار شناخته شده است ، در این مقاله به بررسی ویزگی های این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی پایه دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی پایه دار – چراغ دار 

برای تولید آینه های چراغ دار یا لانپی ایتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در مرحله ی بعدی دور آینه به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل سوراخ ها قرار داده می شود .

 

آینه قدی پایه دار – بک لایت 

طرح جدیدی از آینه های قدی که با نام های آینه نوری و آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه قدی پایه دار – لمسی

در این طرح با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه قدی پایه دار – ریموتی 

طرح خاصی از آینه های قدی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی پایه دار – حسگر حرکتی 

جدیدترین طرح آینه های قدی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه قدی پایه دار حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، در فضاهای پر رفت و آمد باید از آینه قدی پایه دار حسگر حرکتی استفاده کرد بدین صورت دیگر اثری از انشگت روی آینه نمانده و نیازی به تمیز کردن مداوم نیست .

 

آینه قدی پایه دار – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه قدی استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی ه رنگ سفید به عنوان رنگ اصیل در نظر گرفته شده است باید از آینه قدی دودی بکار برد .

 

آینه قدی پایه دار – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه قدی پایه دار صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون دخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه قدی پایه دار صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر اینه های قدی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند ، آینه قدی پایه دار صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های پایه دار معرفی شده است .

 

آینه قدی پایه دار – کریستال 

به طور کلی آینه های قدی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال دارای بیشترین میزان شفافیت است این نوع آینه ها در ضخامت 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه قدی پایه دار – دخترانه 

طرحی از آینه های قدی تولید شده است که ویژه دختر خانم هاست ، محبوب ترین نوع آینه دخترانه آینه قدی است که دور آن ماه و ستاره حکاکی شده و به صورت بک لایت می باشد این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

آینه قدی پایه دار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه قدی پایه دار – دو طرفه 

برای سالن های کوچک بهتر است که از آینه های قدی دو طرفه جدید و مدرن استفاده کرد بدین شکل از هر دوطرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه قدی پایه دار – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه های مدرن نوعی از آینه های بک لایت و چراغ دار قدی تولید شده است که دارای لوگوی مجموعه بوده و در اشکال هندسی گوناگونی پیاده سازی می شود ، آینه های آرایشگاهی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه قدی پایه دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه قدی پایه دار دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده خواهد شد .

 

آینه قدی پایه دار – متحرک 

با تولید آینه های پایه دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه قدی پایه دار - اینستاگرام

 

آینه قدی پایه دار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه قدی پایه دار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

جهت اطلاع از قیمت آینه قدی پایه دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی پایه دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی پایه دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی پایه دار

آینه قدی پایه دار

آینه قدی پایه دار

آینه قدی پایه دار

آینه قدی پایه دار

آینه قدی پایه دار

آینه قدی پایه دار

آینه قدی پایه دار

آینه قدی با لامپ

آینه قدی پایه دار

آینه قدی پایه دار

آینه قدی پایه دار

آینه قدی پایه دار

آینه قدی پایه دار

آینه قدی با لامپ

آینه قدی پایه دار

آینه قدی پایه دار

آینه قدی پایه دار

آینه قدی پایه دار

آینه قدی پایه دار

آینه قدی پایه دار

آینه قدی پایه دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی پایه دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند