فهرست این مقاله

آینه قدی چراغ دار

تولید انواع آینه قدی چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه قدی چراغ دار

 

آینه قدی چراغ دار

آینه های قدی پرکاربردترین نوع آینه دکوراتیو در ساختمان های مسکونی محسوب می شود و در طول روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، یکی از جدیدترین طرح های آینه قدی با نام آینه قدی چراغ دار یا لامپی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه قدی چراغ دار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قالب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته خواهد شد و به فاصله هر ۱۰ سانتی متر دور آن سوراخ می شود در نهایت هم لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل آن قرار داده خواهد شد .

 

آینه قدی چراغ دار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه قدی چراغ دار – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های چراغ دار که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ چراغ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف چراغ به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه قدی چراغ دار – حسگری 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نبر برخوردار می باشد .

 

آینه قدی چراغ دار – فریم لس 

به طور کلی آینه های چراغ دار به دو دسته ی با فریم و فریم لس تقسیم می شود که در حالت دوم لامپ ها روی آینه قرار دارد ، این نوع آینه ها اغلب در مزون های لباس فروشی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه قدی چراغ دار – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های چراغ دار استفاده کرد به طور مثال برای یک قاب چوبی سفید بهتر است که از آینه های دودی بکار برد .

 

آینه قدی چراغ دار – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل از طریق زیر می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه قدی چراغ دار صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه قدی معرفی شده است قیمت آینه قدی چراغ دار صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های چراغ دار ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه قدی چراغ دار – پایه دار 

در برخی از ساختمان ها آینه های قدی را نمی توان روی دیوار نصب کرد بدین ترتیب باید از آینه های چراغ دار پایه دار استفاده کرد در این طرح یک پالیه فلزی مستحکم پشت آینه قرار خواهد گرفت و آینه به آن چسبیده خواهد شد .

 

آینه قدی چراغ دار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های قدی چراغ دار حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، آینه قدی چراغ دار حکاکی شده در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طرحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های اداری بکار می برند .

 

آینه قدی چراغ دار – با فریم استیل 

جذاب ترین طرح آینه های قدی چراغ دار که با فریم استیل طلایی و نقره ای دور آینه قرار می گیرد ، به طور مثال برای یک آینه دودی باید از فریم های استیل طلایی بکار برد بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قدی چراغ دار – چوبی 

طرح دیگری از آینه های چراغ دار که از قاب های چوبی در رنگ های مختلف به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود ، به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی قهوه ای باید از قاب های چوبی قهوه ای رنگ استفاده کرد .

 

آینه قدی چراغ دار – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه ها چراغ دار طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده خواهد شد .

 

آینه قدی چراغ دار – دو طرفه

برای سالن های کوچک نوعی از آینه های چراغ دار استفاده می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستبد بهتر است که از آینه قدی چراغ دار دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

آینه قدی چراغ دار – آرایشگاه

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه های مدرن و لاکچری نوعی از آینه های چراغ دار تولید شده است که معمولا در قسمت بالای آینه دارای لوگوی مجموعه بوده و در اشکال هندسی مختلفی وجود دارد ،

 

آینه قدی چراغ دار – کریستال 

آینه های قدی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه قدی چراغ دار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های چراغ دار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه قدی چراغ دار – متحرک 

با تولید آینه ها قدی چراغ دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

 

آینه قدی چراغ دار - ایتستاگرام

آینه قدی چراغ دار - واتساپ

 

 

نحوه سفارش آینه قدی چراغ دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

چهت اطلاع از قیمت آینه قدی چراغ دار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی چراغ دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

آینه قدی چراغ دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی چراغ دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند