فهرست این مقاله

آینه قدی کلاسیک

تولید انواع آینه قدی کلاسیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  0912823524202188621912

 

آینه قدی کلاسیک

 

آینه قدی کلاسیک

آینه های قدی یکی از کاربردی ترین طرح های آینه کلاسیک محسوب می شود که در ابعاد مختلفی تولید می شود این نوع آینه ها در اشکال هندسی مختلفی وجود دارد که در این مقاله به طور اختصاصی به انواع آن ها به ویژه آینه قدی کلاسیک می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی قاب دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه قدی کلاسیک – قاب فلزی

در این طرح از آینه های قدی یک قاب فلزی رنگ کوره ای یا استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد این نوع آینه ها به دو دسته ی قاب فلزی رنگ کوره ای و آینه های قاب استیل تقسیم می شود ، به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از قاب های طلایی بکار می رود .

 

آینه قدی کلاسیک – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه کلاسیک چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لیه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود درز مرلح ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهد گرفت ، آینه های چراغ دار در صنایع کولیوند با استفاده از پیسرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق می باشد .

 

آینه قدی کلاسیک – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه قدی کلاسیک – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی کلاسیک – قاب چوبی 

در این طرح از آینه های قاب دار یک قاب چوبی به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد این نوع قاب ها به دو دسته ی قاب های ام دی اف ، هایگلاس و قاب های چوبی راش تقسیم می شود که در این بین قاب های چوبی بسیار جذاب تر به نظر می رسد ، آینه های قاب چوبی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه قدی کلاسیک - اینستاگرام

 

آینه قدی کلاسیک - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه قدی کلاسیک به صنایع کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه قدی کلاسیک و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی کلاسیک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی کلاسیک در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی کلاسیک

آینه قدی کلاسیک

آینه قدی کلاسیک

آینه قدی کلاسیک

آینه قدی کلاسیک

آینه قدی کلاسیک

آینه قدی کلاسیک

آینه قدی کلاسیک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی کلاسیک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند