فهرست این مقاله

آینه قهوه ای

تولید انواع آینه قهوه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                   0912823524202188621912

 

آینه قهوه ای

آینه قهوه ای

آینه های رنگی از همان ابتدا که وارد کشورمان شد با استقبال زیادی از طرف مشتریان گرامی و همچنین طراحان دکوراسیون داخلی مواجه شد لذا اغلب مشتریان صنایع شیشه و آینه کولیوند درخواست های مکرری جهت آینه های رنگی داشته از همین رو پژوهشگران صنایع شیشه و آینه کولیوند با کشف مواد اولیه و ترکیبات آینه های رنگی ، این نوع آینه ها در رنگ های مختلف تولید می کند .

در ساختمان هایی که رنگ غالب بر فضای داخلی کرم یا استخوانی باشد بهترین انتخاب جهت آینه کاری روی دیوار استفاده از آینه قهوه ای یا برنز خواهد بود ، قیمت این نوع آینه های نسبت به سایر آینه های رنگی کمتر می باشد .

 

تولید آینه قهوه ای در بلژیک

مانند انواع دیگر شیشه ها و آینه هایی که در همه کشورهای دنیا وجود دارد ، آینه قهوه ای هم ابتدا در کشور بلژیک تولید شد اما رفته رفته در دیگر کشورها هم مانند چین آینه های رنگی تولید شدند ، به طور کلی کیفیت شیشه هایی که در کشور بلژیک تولید می شود بسیار بالاست اما اگر به کشور ما وارد شود قیمت بسیار سنگینی هم خواهد داشت لازم به ذکر است که کشور عزیزمان ایران در صنعت شیشه در 10 سال اخیر رشد 120 درصدی داشته است .

آینه قهوه ای اولین رنگ خاص پس از آینه های معمولی (نقره ای) بود لذا با استقبال بسیار زیادی هم مواجه شد دیدن آینه رنگی برای هر بیننده ای جالب به نظر می رسد به ویژه زمانی که همه متوجه شدند این نوع آینه ها علاوه بر جنبه تزئینی کاملا کاربردی هم محسوب می شود .

 

انواع آینه قهوه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند

 

کاربردهای آینه قهوه ای 

 

آینه قهوه ای طرح خورشید

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه CNC و MASTER قادر به تولید انواع شیشه و آینه قهوه ای با الگوهای خاص می باشد از همین رو طرح هایی مانند خورشید و ماه با استفاده از دستگاه های اشاره شده در صنایع کولیوند تولید می شود ، هر طرحی که تمایل به ایجاد آن به صورت شیشه ای و آینه ای را داشتید می توانید برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، پس از بررسی طرح مورد نظر  قیمت آن نیز مشخص شده و به اطلاع شما مشتریان گرامی می رسد .

 

تفاوت آینه قهوه ای و آینه شامپاینی

آینه های قهوه ای به آینه های برنز هم شناخته شده هستند اما با آینه مسی یا شامپاینی تفاوت دارد به طوری که آینه شامپاینی دقیقا مشابه رنگ مس می باشد از نظر قیمت هم آینه شامپاینی از آینه های قهوه ای حدود 30 درصد گران تر است .

 

آینه قهوه ای تراش خورده

ابزار تراش دور آینه موجب زیباتر شدن آینه به ویژه در اجرای آینه کاری خواهد شد و به نوعی یک قاب محسوب می شود ، فاصله لبه آینه تا ابزار تراش یا پخ را می توان 1.5 ، 2 و 3 سانتی متر تنظیم کرد .

 

آینه قهوه ای لوزی

در کشور ما آینه کاری لوزی مرسوم ترین نوع طراحی با آینه های دکوراتیو محسوب می شود و بخش قابل توجهی از این آینه کاری را اسفاده از آینه های قوه ای رنگ که با نام آینه برنز هم شناخته شده است تشکیل می دهد .

 

آینه کنسول قهوه ای 

جدیدترین آینه و کنسول قهوه ای که در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید شده است در واقع میز آینه کاری شده با آینه های برنز و مسی می باشد به طوری که ابندا میز با ورق های PVC ساخته شده سپس روی آن با آینه قهوه ای آینه کاری خواهد شد .

 

آینه قهوه ای آنتیک

برای آینه کاری روی دیوار ساختمان هایی که رنگ غالب بر طراحی دکوراسیون داخلی قهوه ای و کرم در نظر گرفته شده است آینه آنتیک برنز یا قهوه ای بهترین انتخاب به شمار می رود ، آینه های پتینه در رنگ های طلایی و نقره ای نیز تولید می شود .

 

آینه قهوه ای سرویس بهداشتی 

امروزه بر خلاف گذشته که فقط از آینه های نقره ای رنگ جهت تولید آینه سرویس بهداشتی استفاده می شد از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در سرویس بهداشتی استفاده می شود .

 

آینه قهوه ای با نورپردازی مخفی

تولید آینه های با نورپردازی مخفی مورد توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفت به طوری که این نوع آینه به پرفروش ترین نوع آینه های دکوراتیو رنگی تبدیل شده است .

آینه قهوه ای کنسول

طراحان دکوراسیون داخلی از آینه کنسول برای تزیین فضای داخلی ساختمان استفاده می کنند هرچند که این نوع آینه ها کاربردی نیز محسوب می شود ، آینه های کنسول در رنگ های مختلفی وجود دارد .

 

آینه قهوه ای لمسی

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت های تعیین شده روی آینه ، نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس کردن همان قسمت نورپردازی خاموش خواهد شد .

 

آینه قهوه ای ریموتی 

طرح دیگری از آینه های قهوه ای نوری که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه قهوه ای صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های قهوه ای که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه قهوه ای با قاب استیل 

در این طرح از آینه های قهوه ای بک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه قهوه ای آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قهوه ای قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه نیز روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه قهوه ای بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های قهوه ای که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه قهوه ای متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

نحوه سفارش آینه قهوه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت آینه قهوه ای و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های 021886219120921419517809128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه قهوه ای مورد نظر خود را به کارشناسان فروش ما به صورت حضوری سفارش دهید .

شایان ذکر ست خدمات نصب آینه قهوه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

آینه قدی مدرن

آینه قدی رنگی

آینه قهوه ای

آینه قهوه ای

آینه قهوه ای

آینه قهوه ای

آینه قهوه ای

آینه قهوه ای

آینه قهوه ای

آینه قهوه ای

آینه کنسول

آینه قهوه ای

آینه قهوه ای

آینه قهوه ای

آینه قهوه ای

آینه قهوه ای

آینه قهوه ای

آینه قهوه ای

آینه قهوه ای

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قهوه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.westelm.com

تیم تحریریه کولیوند