فهرست این مقاله

آینه لاکچری

تولید انواع آینه لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

آینه لاکچری

آینه لاکچری

استفاده از آینه های تزئینی که از رنگ ها و طرح های مختلفی تشکیل شده در منازل همه ی ما امری بدیهی محسوب می شود چرا که زیبایی این نوع آینه ها طراحی دکوراسیون داخلی را به میزان قابل توجهی ارتقا می دهد و هر بیننده ای را هنگام مشاهده آینه تحت تاثیر قرار خواهد داد .

به طور کلی آینه لاکچری جزئی از آینه های دکوراتیو به شمار می رود که که به دلیل نمای مدرن و متفاوت با این نام شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها صنایع شیشه و آینه کولیوند تیم مجزایی را از سال 1393 تشکیل داده است که با بهره گیری از دستگاه هایی مانند حکاکی روی آینه (Engraving) طرح های مختلفی را روی آینه پیاده سازی می کنند .

 

آینه لاکچری سه بعدی

یکی از محبوب ترین نوع آینه های لاکچری که که با ایجاد نمای سه بعدی برای اغلب مشتریان گرامی جالب توجه به نظر می رسد ، برای تولید آینه لاکچری سه بعدی نیاز به چند عدد آینه تراش خورده داریم به طوری که یک آینه با ابعاد 50 * 100 یا 50 * 200 را تراش می دهیم سپس 4 عدد آینه تراش خورده با طول آینه ی اصلی و عرض 10 الی 15 سانتی متر را به صورت مورب به چهار طرف آینه اصلی می چسبانیم .

این در واقع خلاصه ی کاری بود که با انجام دادن آن آینه لاکچری سه بعدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود ، در این صورت اگر کسی از روبروی آینه ی تصویر خود را مشاهده کند در واقع یک نمای سه بعدی از خود را خواهد دید .

 

آینه لاکچری با نورپردازی مخفی 

برای تولید آینه ی لاکچری سرویس بهداشتی به یک عدد آینه ی گرد یا مستطیلی با ابعاد دلخواه ، یک LED به اصطلاح شلنگی و یک کلید و همچنین ورق PVC نیاز داریم به طوری که ورق PVC را طبق الگوی آینه به پشت آن می جسبانیم سپس LED را دور ورق PVC قرار می دهیم که از نمای روبروی آینه ، LED قابل مشاهده نباشد در نهایت هم آینه را روی دیوار نصب خواهیم کرد بدین شکل با زدن کلیدی که به LED متصل شده یک نور مخفی زیبا دور آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه لاکچری جورچین

نوعی از آینه های لاکچری هم یه شکلی است که اعدادی آینه با ابعاد کوچک و تراش خورده طبق الگوی خاثی کنار هم قرار می گیرند و در نهایت یک شکل خاصی مانند خوشید را ایجاد می کنند علت اینکه مشخصا خورشید نام برده شد فراگیر شدن آینه لاکچری جورچین به واسطه ی نمای زیبا و مدرن در بین طراحان دکوراسیون داخلی می باشد ، برای تولید این نوع آینه ها باید آینه های تراش خورده را روی ورق PVC که شامل شکل خاصی مانند خورشید است بچسبانیم .

 

آینه لاکچری ونیزی  

پرطرفدارترین نوع آینه لاکچری که با روش های مختلف منبت کاری روی آینه تولید می شود این نوع آینه ها در ابتدا در شهر رم ایتالیا توسط هنرمندان آن کشور اجرا شد که با استقبال بسیار زیادی هم از مردم کشور ایتالیا و هم سایر کشورها روبرو شد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه های ونیزی را در ابعاد مختلف و همچنین طرح های گوناگون تولید می کند .

 

آینه لاکچری قدی

وجود آینه های قدی در هر خانه ای جزء تجهیزات ضرورری محسوب می شود و حداقل یک نوع از این آینه ها در منازل همه ی ما یافت می شود ، آینه لاکچری قدی به آینه های تراش ساده و سه بعدی اطلاق می شود ، برای تولید آینه لاکچری سه بعدی یک آینه به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته می شود و چهار عدد آینه با طول آینه ی اصلی و عرض 10 سانتی متر طور آینه به صورت مورب و زاویه دار به آینه اصلی چسبانده خواهند شد .

 

آینه لاکچری کنسول

نوعی از میزهای کنسول که روی آن به روش های مختلفی آینه کاری شده است و در واقع یک میز کنسول آینه ای تولید خواهد شد با نام آینه کنسول لاکچری شهرت دارد ، این نوع کنسول ها در ساختمان های با طراحی مدرن اسفاده می شود .

 

آینه لاکچری آنتیک

خاص ترین نوع آینه که برای اجرای آینه کاری روی دیوار می توان بکار برد بدون تردید آینه آنتیک خواهد بود ، اسیدکاری روی آینه در طرح های مختلفی صورت می گیرد که در قسمت نمونه کارها تمامی طرح ها وجود دارد ، آینه لاکچری آنتیک اغلب به صورت تایل های مربعی و مستطیلی شکل ابزار خورده اجرا می شود در واقع روی دیوار آینه کاری خواهد شد .

 

آینه لاکچری رنگی

صنایع شیشه و آینه کولیوند با تولید آینه های رنگی طلایی ، مسی ، برنز ، دودی ، آبی ، بنفش و سبز به نوعی کار را برای طراحان دکوراسیون داخلی راحت کرده و براحتی می توان رنگ آینه را با رنگ های بکار رفته در ساختمان تطبیق داد .

 

آینه لاکچری چراغ دار     

نوعی از آینه های دکوراتیو که از یک آینه با ابعاد استاندارد تشکیل شده است و دور آینه به فاصله هر 10 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های کم مصرف اما با ظاهر قدیمی در داخل آن قرار می گیرد آینه چراغ دار نام دارد .

 

آینه لاکچری طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه CNC و MASTER آینه های دکوراتیو در اشکال مختلف هندسی تولید می شود ، آینه طرح دار صرفا جنبه تزیینی داشته و طراحان دکوراسیون بدین منظور از آن در فضای داخلی استفاده می کنند .

 

آینه لاکچری هوشمند

نوع جدیدی از آینه لاکچری نورپردازی شده که به صورت لمسی روشن و خاموش می شود ، آینه هوشمند نیز در طرح های مختلفی تولید می شود و از قیمت بیشتری نسبت یه آینه های با نور مخفی ساده برخوردار است .

 

آینه لاکچری ریموت دار

در این طرح با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، به طور مثال با فشردن دکمه FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده می شود .

 

آینه لاکچری حسگر حرکتی 

جدیدترین طرح آینه های با نورپردازی مخفی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه لاکچری حسگر حرکتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه لاکچری حسگر حرکتی مدرن در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی در پروژه های مختلفی استفاده می شود این نوع آینه ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

آینه لاکچری سندبلاست

برای تولید آینه های سندبلاست از پمپ های فشار قوی ، کاتر پلاتر و پودر سیلیس استفاده می شود به طوری که ابتدا توسط کاتر پلاتر برچسب ها طبق الگو برش داده شده سپس توسط پمپ پودر سیلیس روی آینه پاشیده خواهد شد .

 

آینه لاکچری صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های دکوراتیو که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل کی توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه لاکچری صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه دکوراتیو معرفی شده است قیمت آینه لاکچری صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های بک لایت ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه لاکچری پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون های لباس فروشی استفاده می شود .

 

آینه لاکچری با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های گریم یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه لاکچری آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه های مدرن و جدید نوعی از آینه های بک لایت استفاده شده که به صورت دو طرفه است ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاسن رنگی می باشد .

 

آینه لاکچری بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های لاکچری که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که بک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگ داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثییر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه لاکچری متحرک 

با تولید آینه های لاکچری متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کموبد فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه لاکچری دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

آینه لاکچری - اینستاگرام

 

آینه لاکچری - اینستاگرام

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند و سفارش آینه لاکچری  

جهت اطلاع از قیمت آینه لاکچری و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه لاکچری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه لاکچری و نصب این نوع آینه در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط افراد خبره و با تجربه انجام می شود چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

آینه لاکچری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه لاکچری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.etsy.com

تیم تحریریه کولیوند