فهرست این مقاله

آینه لمسی بک لایت

تولید انواع آینه لمسی بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه لمسی بک لایت

آینه لمسی بک لایت

آینه های دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن از جایگاه ویژه ای برخوردار است به طوری که برای هر قستی از ساختمان نوع خاصی از آینه های دکوراتیو مورد استفاده قرار می گیرد ، یکی از جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو با نام آینه لمسی بک لایت شناخته شده است که در این مقاله به بررسی این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بک لایت در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه لمسی بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه لمسی بک لایت به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی مخفی صورت خواهد گرفت .

 

آینه لمسی بک لایت – کریستال

به طور کلی آینه های لمسی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال از شفافیت بیشتری برخوردار می باشد ، این نوع آینه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

آینه لمسی بک لایت – رنگی

با توجه به اینکه آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش نیز تولید می شود ، به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه های دودی یا مشکی استفاده کرد .

 

آینه لمسی بک لایت – روشویی

اغلب آینه های لمسی به عنوان آینه روشویی مورد استفاده قرار می گیرد ، ابعاد این نوع آینه ها به گونه ای است که معمولا در قطر های ۶۰ ، ۷۰ و ۸۰ سانتی متر برش داده خواهد شد ضمنا نور مخفی آینه های لمسی در رنگ های مختلفی وجود دارد .

 

آینه لمسی بک لایت – ضد بخار 

به طبع با باز کردن آب گرم در حمام بخار روی سطح آینه نیز ایجاد خواهد شد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال شده و بخار روی آینه آینه محو می شود .

 

آینه لمسی بک لایت – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های لمسی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر آینه لمسی بک لایت در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه لمسی بک لایت – قاب استیل 

در این طرح از آینه های لمسی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه لمسی بک لایت – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی ، آینه های بک لایت دو طرفه اجرا می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه لمسی بک لایت – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

آینه لمسی بک لایت – آرایشگاه

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی بک لایت اجرا می شود که اغلب لوکوی مجموعه نیز روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه لمسی بک لایت – متحرک 

با تولید آینه های لمسی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کبمود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه لمسی بک لایت متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه لمسی بک لایت - اینستاگرام

 

آینه لمسی بک لایت - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه لمسی بک لایت

برای اطلاع از قیمت آینه لمسی بک لایت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه لمسی بک لایت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شاایان ذکر است تولید آینه لمسی بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه لمسی بک لایت

آینه لمسی بک لایت

آینه لمسی بک لایت

آینه لمسی بک لایت

آینه لمسی بک لایت

آینه لمسی بک لایت

آینه لمسی بک لایت

آینه لمسی بک لایت

آینه لمسی بک لایت

آینه لمسی بک لایت

آینه لمسی بک لایت

آینه لمسی بک لایت

آینه لمسی بک لایت

آینه لمسی بک لایت

آینه لمسی بک لایت

آینه لمسی بک لایت

آینه لمسی بک لایت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه لمسی بک لایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند