فهرست این مقاله

آینه لوکس دیواری

تولید انواع آینه لوکس دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه لوکس دیواری

 

آینه لوکس دیواری

آینه های دیواری در طرح های بسیار مختلفی تولید شده است که که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از ساختمان استفاده می شود ، آینه های دیواری جدید با نام آینه لوکس دیواری شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع و ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های لوکس در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله آینه لوکس دیواری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه لوکس دیواری – ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است ، فرآیند تولید آینه ونیزی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه لوکس دیواری – قاب استیل

در این طرح از آینه های دیواری یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه لوکس دیواری – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های دیواری که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه لوکس دیواری – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های دیواری که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردزی صورت خواهد گرفت .

 

آینه لوکس دیواری – قاب چوبی

به طور کلی آینه های لوس با قاب چوبی به دو دسته ی آینه با قاب پی وی سی و آینه با قاب چوبی اصل تقسیم می شود که در این بین به طبع آینه های با قاب چوبی بسیار جذاب تر از آینه های با قاب پی وی سی به شمار می رود .

 

آینه لوکس دیواری – آنتیک

آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک به کرات استفاده شده به همین دلیل به میران قابل توجهی موجب ارتقای سطح طراحی خواهد شد این نوع آینه ها در رنگ های طلایی ، نقره ای ، دودی و برنز وجود دارد .

 

آینه لوکس دیواری – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های دیواری دو طرفه اجرا می شود که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه لوکس دیواری – دو طرفه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های لوکس دو طرفه استفاده می شود ، بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه لوکس دیواری – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های لوگس که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه لوکس دیواری – متحرک 

با تولید آینه های لوکس متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدنی شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه لوکس دیواری - اینستاگرام

 

آینه لوکس دیواری - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه لوکس دیواری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه لوکس دیواری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه لوکس دیواری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه لوکس دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه لوکس دیواری

آینه لوکس دیواری

آینه لوکس دیواری

آینه لوکس دیواری

آینه لوکس دیواری

آینه لوکس دیواری

آینه لوکس دیواری

آینه لوکس دیواری

آینه لوکس دیواری

آینه لوکس دیواری

آینه لوکس دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه لوکس دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند