فهرست این مقاله

آینه مخصوص آرایشگاه

تولید انواع آینه مخصوص آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912

 

آینه مخصوص آرایشگاه

 

آینه مخصوص آرایشگاه

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها بدون تردید آینه های داخل سالن مهم ترین و کاربردی ترین نوع ابزار آرایشی محسوب می شود که کیفیت آن تاثیر مستقیمی بر سهولت در آرایش کردن آرایشگرها دارد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه مخصوص آرایشگاه می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه مخصوص آرایشگاه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مخصوص آرایشگاه – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های سالن زیبایی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه مخصوص آرایشگاه – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های مخصوص آرایش که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه مخصوص آرایشگاه – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه مخصوص آرایشگاه – قدی

بدو.ن تردید آینه های قدی کاربردی ترین طرح آینه های آرایشگاهی محسوب می شود که به کرات مورد استفاده قرار می گیرد این نوع آینه ها معمولا در ابعاد 100 * 200 سانتی متر است البته در ابعاد دیگری نیز قاب تولید می باشد .

 

آینه مخصوص آرایشگاه – بزرگنما

در طرح های جدید آینه آرایشگاهی یک قسمت آینه چهره را تا 10 برابر بزرگتر خواهد کرد بدین شکل براحتی می توانید نسبت به آرایش صورت خود اقدام نمایید ، در اغلب موارد یک آینه برگنما با قطر 20 سانتی متر روی آینه وجود دارد .

 

آینه مخصوص آرایشگاه – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه مخصوص آرایشگاه – دوطرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های آرایشگاهی دو طرفه بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه مخصوص آرایشگاه – 2022 

در این طرح شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه های چراغ دار خواهید بود به همین دلیل با نام آینه 2022 شناخته شده است این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون اجرا خواهد شد .

 

آینه مخصوص آرایشگاه – متحرک 

با تولید آینه های آرایشگاهی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

 

آینه مخصوص آرایشگاه - اینستاگرام

 

آینه مخصوص آرایشگاه - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه مخصوص آرایشگاه به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه مخصوص آرایشگاه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مخصوص آرایشگاه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه مخصوص آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مخصوص آرایشگاه

آینه مخصوص آرایشگاه

آینه مخصوص آرایشگاه

آینه مخصوص آرایشگاه

آینه مخصوص آرایشگاه

آینه مخصوص آرایشگاه

آینه مخصوص آرایشگاه

آینه مخصوص آرایشگاه

آینه مخصوص آرایشگاه

آینه مخصوص آرایشگاه

آینه مخصوص آرایشگاه

آینه مخصوص آرایشگاه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه مخصوص آرایشگاه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

 

تیم تحریریه کولیوند