فهرست این مقاله

آینه مدل جدید

تولید انواع آینه مدل جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

آینه مدل جدید

 

آینه مدل جدید

امروزه در در صنعت شیشه و آینه شاهد تولید آینه های مدرن و کلاسیک در طرح های بسیار مختلفی هستیم که افراد را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد و در طراحی دکوراسیون داخلی به کرات استفاده می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه مدل جدید و ویژگی های هر یک از آن ها به طور کامل و اختصاصی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه مدل جدید بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مدل جدید – ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است ، فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نسبت سایر آینه های جدید برخوردار می باشد .

 

آینه مدل جدید – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه تراش خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش خواهد داد .

 

آینه مدل جدید – چراغ دار

یکی از محبوب ترین طرح های آینه مدل جدید که با نام های آینه لامپی و آینه هالیوودی نیز شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده می شود سپس یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور قاب به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ شده در نهایت هم لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ قدیمی داخل آن ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه مدل جدید – بک لایت

آینه های بک لایت با نام های آینه نور مخفی و آینه led نیز شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه مدل جدید – لمسی

طرح جدیدی از آینه های نور مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه مدل جدید – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه مدل جدید – حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های جدید با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه مدل جدید – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های جدید که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک موردعلاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه مدل جدید – قاب استیل 

در این طرح از آینه های مدل جدید یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طرو مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه مدل جدید – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه مدل جدید - اینستاگرام

 

آینه مدل جدید - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه مدل جدید

برای اطلاع از قیمت آینه مدل جدید و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مدل جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه مدل جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مدرن دیواری

آینه مدل جدید

آینه مدل جدید

آینه مدل جدید

آینه مدل جدید

آینه مدل جدید

آینه مدل جدید

آینه مدل جدید

آینه مدل جدید

آینه مدل جدید

آینه مدل جدید

آینه مدل جدید

آینه مدل جدید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه مدل جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند