فهرست این مقاله

آینه مزون جدید

تولید انواع آینه مزون جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه مزون جدید

 

آینه مزون جدید

در طراحی دکوراسیون داخلی یک مزون اجرای آینه قدی مهم ترین بخش طراحی محسوب می شود به همین دلیل زمان قابل توجهی صرف انتخاب آینه قدی خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه مزون جدید و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه مزون جدید در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه مزون جدید بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadncom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مزون جدید – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه مزون جدید که با نام های آینه لامپی ، آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده و یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور آن به فاصله هز 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های کم مصرف با ظاهر لامپ های قدیمی داخل سوراخ های تعبیه شده قرار خواهد گرفت .

 

آینه مزون جدید – بک لایت

جدیدترین طرح آینه های مزونی که با نام های آینه بک لایت ، آینه نور مخفی و آینه LED شناخته شده است که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعا مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه مزون جدید – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه مزون جدید – ریموتی

طرح دیگری از آینه های مزونی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه مزون جدید – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های نور مخفی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالاتری برخوردار می باشد .

 

آینه مزون جدید – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های مزونی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه مزون جدید صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه مزون جدید – قاب استیل 

در این طرح از آینه های مزونی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه مزون جدید – دو طرفه 

در مزون های لوکس و کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه مزون جدید – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های مزونی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه مزون جدید – متحرک 

با تولید آینه های مزونی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه مزون متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه مزون جدید - اینستاگرام

 

آینه مزون جدید - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه مزون جدید

برای اطلاع از قیمت آینه مزون جدید و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های مزون جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه مزون جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قسمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مزون جدید

آینه مزون جدید

آینه مزون جدید

آینه مزون جدید

آینه مزون جدید

آینه مزون جدید

آینه مزون جدید

آینه مزون جدید

آینه مزون جدید

آینه مزون جدید

آینه مزون جدید

آینه مزون جدید

آینه مزون جدید

آینه مزون جدید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه مزون جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند