فهرست این مقاله

آینه مشکی دکوراتیو

تولید انواع آینه مشکی دکوراتیو در صنایع شیشه و آینه کولیوند          0912823624202188621912

 

 

آینه مشکی دکوراتیو

 

 

آینه مشکی دکوراتیو

آینه های رنگی در طیف وسیع رنگی در صنعت شیشه تولید شده است که هر یک از آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از آینه های مشکی بکار برد در این مقاله نیز به رو اختصاصی به انواع آینه مشکی دکوراتیو می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های رنگی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختنلف این نوع آینه ها از جمله آینه مشکی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مشکی دکوراتیو – لوزی

رایج ترین طرح آینه های رنگی که با نام آینه کاری لوزی شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که تعدادی آینه لوزی در طرح مشخصی روی دیوار نصب خواهند شد .

 

آینه مشکی دکوراتیو – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های مشکی که با نام آینه قدی شناخته شده است که اغلب در ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید می شود الته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه مشکی دکوراتیو – چراغ دار 

آینه های چراغ دار و هالیوودی امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی به کرات مورد استفاده قرار می گیرد برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های چراغ دار بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه مشکی دکوراتیو – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های مشکی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از LED های رنگی پشت آینه نورپردزی صورت خواهد گرفت ، آینه های بک لایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده می شود و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه مشکی دکوراتیو – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه مشکی دکوراتیو - اینستاگرام

 

آینه مشکی دکوراتیو - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش آینه مشکی دکوراتیو

برای اطلاع از قیمت آینه مشکی دکوراتیو و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مشکی دکوراتیو مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه مشکی دکوراتیو در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مشکی

آینه مشکی دیواری

آینه مشکی دیواری

آینه مشکی دکوراتیو

آینه مشکی دکوراتیو

آینه مشکی دکوراتیو

آینه مشکی دکوراتیو

آینه مشکی دکوراتیو

آینه مشکی دکوراتیو

آینه مشکی دکوراتیو

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه مشکی دکوراتیو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند